Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus vagyok? Mit gondolto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok? Mit gondoltok az ilyenről?

Figyelt kérdés

Kétszer is megpróbáltak már megerőszakolni két hónapon belül, azóta mintha erősödött volna, de előtte is éreztem már vonzalmat lányok iránt.

Aztán, most van egy lány. Akivel össze jöttünk. Úgymond. Na most nekem nem ez az első "kalandom" lánnyal. De ez az első ilyen mély. Már 4 lánnyal is voltam és egy fiúval sem.

Próbálkoztak pedig, de sosem kellettek. Viszont volt aki kellett volna. Szóval ez nehéz ügy. Például David Beckham bárhol bármikor. Viszont ugyanez az érzésem Selena Gomezzel is. Tehát ez szörnyű. És szégyellem is. Szüleim, barátaim vagy bárki tudná, meghalnék szégyenemben.

Mit kéne tennem, éreznem?

Ki vagyok én?

18/L



2015. máj. 21. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Te egy 18 éves lány vagy (leírásod alapján) nem gondolok semmit. Vagy.
2015. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

"Szüleim, barátaim vagy bárki tudná, meghalnék szégyenemben."


Akkor most meghalsz szégyenedben mert én megtudtam?

2015. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű biszex vagy, amúgy meg minek rágódsz ezen ennyit? Csináld azt, ami jól esik és ne erőltess magadra semmit sem, ami nem. Az erőszak kísérletet nagyon sajnálom, amiatt lehet nem ártanak beszélgetned egy pszichológussal, mindettől függetlenül, mert egy ilyen esemény könnyen traumatizálhat.
2015. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te biszex vagy butus, egyébként nincs vele semmi probléma, a barátnőm is biszex 16/f
2015. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 éves biszex lány. A leírásod alapján.

Nem kell félned csináld azt ami neked jól esik. Éld ki vágyaid :)

Amúgy sajnálattal hallom az erőszakos esetet!

2015. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sajnálom, ami történt veled. Tudom, milyen érzés. Nekem a pszichológus nem segített, mikor elmentem, de lehet neked jót tenne ez ügyben.

Szerintem felesleges felcímkézned magad. Ha segít, akkor beszéld meg egy hozzád közel álló személlyel, mondjuk egy baráttal. De ha tényleg nem akarod, hogy bárki a közeledben élők közül megtudja, akkor esetleg a neten találhatsz olyat, akivel tudsz normálisan beszélni erről.

2015. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Biszex vagy.
2015. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Ne vedd figyelembe a válaszokat, valószínűleg az összes kommentelő színheteró és fogalmuk sincs arról, hogyan is működik ez az egész.

Arra gondolj, hogy kiskorodban (5-6 évesen) kiket néztél meg, kik érdekeltek? Kamaszkorban mindenkinél előfordul ez-az, de az orientációja senkinek sem vesz 180 fokos fordulatot. Egyvalamire ne építs, ezek pedig a celebrity crushok - semminek sem indikátorai, mivel elérhetetlenek, ezáltal egész máshogy viszonyulsz hozzájuk.

2015. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó!

Nem hiszem, hogy le kellene szólnod mások hozzászólásait. Én például csak a saját véleményemet és tapasztalatomat írtam le. Ráadásul te a kérdés másik oldalát válaszoltad meg, nem azt, amit én.

A hatos válaszoló vagyok.

2015. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!