Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok rólam az írásom...

Mit gondoltok rólam az írásom alapján? (képek lent)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mire következtettek az írásom alapján. Nem veszem véresen komolyan, tudom, hogy egy grafológus dolga ez, stb. Előre is köszönöm a válaszokat :D

A linkeket kommentben küldöm :)


2015. szept. 10. 07:14
 1/9 A kérdező kommentje:

[link] Matek


[link] Töri



[link] Informatika


[link] Magyar


Remélem jók lesznek a linkek.

2015. szept. 10. 07:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem ártana tudni, mennyi idös vagy, mert attól sok minden függ.

Másrészt egy levél, fogalmazás vagy egyéb olyan írás jobb, amit magadtól írsz és nem feltétlen akarsz szépen írni.


A belinkelt írásmintákból látszik, hoyg nagyon odafigyelve, fegyelmezetten írtad. Az írásképed alapjában pozitív, szabályos, de többet nem lehet mondani, mert nem megfelelö iráselemmzésre.

2015. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Az informatikát csak "oda hánytam" az nem érdekelt, hogy milyen lesz,csak legyen leírva.
2015. szept. 10. 08:21
 4/9 Xyrot ***** válasza:

Átlagnál jobb tanuló, talán az osztályban elsők között vagy,inkább kedveled a humán tantárgyakat mint a reál-t.

Kedvenc tantárgyad is az irodalom lehet. Matekból nem túl jó, de igyekezel javítani ezen. Történelmet nem igazán kedveled, de szinte csak jó jegyeid vannak belőle, igaz sokszor fordulsz a "magoláshoz" (történelem tanulásnál).

Szereted a mély emberi kapcsolatokat éppen ezért a baráti köröd sem túl nagy de bennük szinte teljesen megbízól, és számíthatsz rájuk. Az osztályban valahol középső padsorban ülsz a legjobb barátnőddel.

Ne haragudj ha tévedek, vagy valamivel megsértettelek :)

Javíts ki :)

2015. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még az "oda hányt" infós írásod is 100x szebb az enyémnél... :D

Jó tanuló lehetsz, szereted ha minden a helyén van, rend szerető lehetsz. Bocsi a szó ismétlésért.

2015. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És van egy kevéske önbizalom hiányod is, hacsak nem vagy balkezes. Szereted a rendet, pedáns is vagy.


Én ennyit tudtam kikövetkeztetni.


Jók a sejtéseim? :)

2015. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lány vagy. Hasonlít az írásod az enyémre, rám pedig maximalizmus jellemző. Ha valamit elkezdek, akkor szeretem normálisan csinálni, nem csak úgy ímmel-ámmal. Vannak céljaim, terveim, amikért teszek.

Szerintem rólad is ez mondható el.

Na, mennyire stimmel?

2015. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Xyrot ***** válasza:
Kérdező :) Azért kijavíthatnál minket.
2015. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,csak kész káosz volt a mai nap. :) szóval.

Drága Xyrot:

Ami érdekel, azt órán meg is tanulom,ami nem,azt sajnos annyira nem erőltetem. Ennek ellenére az első ötben benne vagyok.(28-fős osztály)Valóban az irodalom az egyik kedvenc tantárgyam. Viszont a fizikát,kémiát,biológiát is nagyon szeretem. :)

A matek tényleg nem az erősségem.:)

Történelem általános iskolában értettem, szerettem. Viszont a mostani tanárom elég furcsán tanít, és diktál, tehát vannak bajok rendesen. Abból is igyekszem, bár tényleg csak magolásnak mondanám.

Két legjobb barátnőm van, bennük teljes mértékben megbízok,viszont a többi emberrel gyakran távolságtartó vagyok. Állítólag már maga a csillagjegyem is ilyen. Nem baj,nekem ez így jó :)

És ablakfelől ülök, a második padban, előtte ugyanígy ablakfelől csak utolsóban. A padtársammal nincs különösebb problémám, de nem vagyunk öribarik sem.

Kedves ötös: valóban szeretem, ha minden a helyén van, és a részletekben veszek el.

Kedves hatos: az a kevéske.. Inkább úgy fogalmaznék,hogy csak egy kevéske van. Mindegy, ezt dobta a gép. :)

A rendet szeretem, viszont megtartani kevésbé sikerül.

Kedves hetes: igen, vannak céljaim, és álmaim, és akkor is véghez viszem őket, ha belehalok. Én is mindig törekszem a maximumra. :) szóval stimmelt.

Amúgy igen, lány vagyok. Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.:)

2015. szept. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!