Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen a padlón vagyok, mit...

Teljesen a padlón vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nincs erőm, se kedvem semmihez, teljes apátiában vagyok. Nincsenek barátaim, nincs párkapcsolatom, és a családtagjaimmal se vagyok jóban, totál egyedül vagyok, csak néhány haverom van, akikkel jó esetben havonta vagy félévente találkozom, ha épp valamilyen társaságban vagyok, akkor is egyedül érzem magam. Minden nap egyfolytában ég a gyomrom, fáradt vagyok, rossz a közérzetem, nincs étvágyam, kivizsgáltattam magam, de nincs semmilyen szervi bajom, elvileg egészséges vagyok mint a makk. Voltam pszichológusnál, aztán egy pappal is megbeszéltem a problémáim, de azok is csak ilyen sablonszövegeket mondtak, hogy biztos szeretethiányom van, változtassak az életemen, meg magamban keressem a választ, semmi új infót nem mondtak, amit magamtól ne tudtam volna, konkrét tanácsot nem adtak. Aztán próbáltam magamtól változtatni, továbbtanultam, sportokat kipróbáltam, elutaztam távoli helyekre, a legkülönlegesebb, legdrágább éttermekbe mentem, hátha ott megjön az étvágyam, kipróbáltam már mindent, de valahogy semmi nem hozott lázba.

2015. szept. 10. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi, itt a gyakorikérdéseken, annyira sem tudhatjuk a választ mint a szakemberek. Keresd meg azt az időt amikor még boldog voltál és figyeld hogy azóta mi változott. Rossz úton jársz az életedben. Miért nem békülsz ki a családoddal? Így legalább nem lennél magányos
2015. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok kibékülni a családommal, mert összeveszve sem vagyok velük. Semleges a viszonyunk, néha beszélgetünk, elvagyunk, de hidegen hagyja őket, hogy mi van velem, és én is valahogy így vagyok velük, mindenki csak a saját problémáival van elfoglalva.
2015. szept. 10. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért nincsen egy barátod sem?

Ennek biztosan van valami oka.

Biztosan te is közösségben voltál/vagy. Iskola, munka.

Keress valami hobbit, ahol új embereket ismerhetsz meg, hátha alakul valami.

2015. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy kutyát vagy macskát. :) Rendszerességet visz az életedbe, "elvárja", hogy összeszedd magad, hisz vele foglalkozni kell, rengeteg örömet tud okozni, emellett feltétel nélkül szeret.
2015. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húha. Itt komoly gondok vannak. De ezt szerintem te is tudod.

Figyelj, nekem is elég ütős pszichológiai problémáim vannak, de az én pszichológusom nem sablonszöveggel jött, hanem kijelentette, hogy többször járjak hozzá, hogy megtaláljuk a probléma gyökerét. A pszichológus nem úgy segít, hogy kiránt téged a bajból, hanem segít NEKED, hogy kirántsd MAGAd a bajból.

2 és fél éve járok hozzá. Most kezdődik nálam a javulás. Ahhoz képest, hogy életem 26 éve egy roncs volt, mert már a család alapból elszarta az életemet, egész gyorsan haladok...

Segít, hogy meglásd, hol vannak a problémák. LEhet, hogy olyan helyen, ahol te nem is gondolnád.

Ha gondolod, írhatsz privátot, és beszélgethetünk, hátha segítek Neked valamiben, talán ha csak abban, hogy elpanaszolod a gondjaidat. :)

2015. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyi, hogy nagyon jó, hogy magadtól próbáltál változtatni! :) De ha az okokat nem látod, akkor csinálhatsz bármit, nem fog sikerülni a változás. De hát ezt Te is észrevetted.
2015. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!