Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha gyönyörűnek tartanak,...

Ha gyönyörűnek tartanak, miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sokan egynesen gyönyörűnek tartanak, kértek már fel fotózásra (nem divat, hanem fantasy kategóriába), már tiniként rendszeresen megszólítottak az utcán, voltam bálkirálynő, napi 500 felett volt a látogatottsága a profilomnak, ha épp regisztráltam valahová, és mindenkinek tetszettem eddig, aki nekem tetszett.

Rengeteg dolog érdekel, és buta sem vagyok. Vannak hobbijaim, céljaim...

Dolgozom, nagyon jó körülmények közt élek, a legjobb parfmümöket használom, ízléses, de egyszerű ruhákban járok, minőségi kozmetikumokat veszek...

Mégis, akármit csinálok, átlagosnak érzem magam, rosszabb napjaimon egyenesen átlag alattinak. Már nem tudom, mihez kéne kezdjek magammal.

Folyton olyan érzések gyötörnek, hogy nem értem el semmit, és sosem leszek olyan, mint szeretnék. Mindenkit szebbnek látok magamnál. Illetve, ha képen látom magam, és elvonatkoztatok attól, hogy ez én vagyok, valóban meglátom, mit neveznek mások szépnek. De ha úgy nézem, hogy ez én vagyok, nem megy, és le tudnék bújni.


2015. szept. 13. 13:34
 1/8 opened paradise ***** válasza:
Mivel ezek csak idegenek.
2015. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki kritikusabb saját magával szemben, mint másokkal. Még ordenáréné is aki a ténylegesen vállalhatatlan facebook képeivel állandóan a belső szépségről és az önbizalomról posztol idézeteket.
2015. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerény lány vagy ennyi a titok
2015. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Küldesz magadról képet? Kérlek! (Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok..)
2015. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldj légyszi
2015. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 19L
2015. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sokan azt hiszik, hogy akkor lehet csak önbizalmuk, ha ők a legjobbak, kitűnnek a tömegből. Ha erre akarod építeni az önbizalmad, akkor sosem lesz. Mindig van valaki, aki jobb valamiben. A másik, hogy azt gondold végig, milyen lennél, ha több önbizalmad lenne. Mi lenne más?
2015. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogy vagy te gyönyörű
2015. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!