Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellett volna tennem?

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Ez pár évvel ezelőtt történt, csak azóta is idegesit, hogy mit kellett volna tennem, szóval köszi annak, aki elolvassa.

Szóval általánosban volt pár ember az osztályomban, akik állandóan beszólogattak, megaláztak. Egyszer technika órán az osztály felével csináltunk ilyen sült húst rizzsel meg salátával, plusz sütöttünk sütit. És a tanár engem meg barátnőmet kért meg a saláta elkészitésére. És az osztály másik felének ilyenkor, amikor nekünk technika volt, nekik infó órájuk volt és infó után lejöttek a technika terembe, hogy ők is egyenek abból, amit a mi csoportunk csinált, mert amikor ők csináltak valamit, mi is ehettünk belőle. És a tanár elkezdte dicsérni az embereket, hogy jajj X meg Y főzték a rizst, milyen ügyesek voltak, aztán mondta, hogy én és barátnőm csináltuk a salit, erre egy gyerek, aki utált, mondta, hogy ha én csináltam a salátát, akkor ő nem eszik belőle. Erre a többiek is mondták, hogy hát igen, ők se kérnek belőle. Aztán minden elfogyott, kivéve a salátát, amiből egyedül én, barátnőm meg a tanár ettünk...És a többiek, akik a mi csoportunkban voltak, velem kezdtek még el veszekedni, hogy ezt jól megcsináltam, mert az alapanyagokat az osztálypénzből kellett venni és miattam elpocsékoltak x ft-ot a salátára, amikor senki nem is evett belőle, nekem köszönhetően. Ekkor már rendesen sirhatnékom volt...Ráadásul azt sem értem, hogy általánosban is volt egy ilyen kis tisztaság mániám és ezzel is volt, aki cseszegetett, hogy mi az, hogy én szappant viszek az iskolába, másnak a sima viz is elég, hogy megmossa a kezét. És ezzel szemben volt olyan lány az osztályból, aki még vizzel se mosott kezet wc-zés után, még akkor se, ha mondjuk betétet cserélt. Vagy tampont. Szóval elég igénytelen volt, még se szólta meg érte senki. És az egy dolog, hogy utáltak, de attól még nem terjesztek betegségeket és simán ehettek volna abból, amit én csináltam, én inkább abból nem ettem volna, amit az a gyerek készitett, aki egész nap hugyos meg menstruáció véres kézzel mászkál az iskolában...Szóval emiatt még inkább rosszul esett, hogy még abból is szivesebben ettek, amit ő csinált...

Szerintetek akkor mit kellett volna tennem? Tudom, hogy hülyeség ilyen régi dolog miatt nyávogni, csak pár napja eszembe jutott és azóta is mindig eszembe jut, hogy milyen gáz volt és nem is mondtam nekik semmit, mert akkor is csak én jöttem volna ki belőle rosszul, de igy meg világossá vált, hogy velem bármit csinálhatnak meg bármit beszólhatnak, úgy se szólok vissza sose. Szóval más mit csinált volna a helyemben?


2015. szept. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A higiéniához ennek semmi köze, sajnos ha nem szerettek régen, nem csoda, hogy elvből se fogadják el, amit te készítesz. Tettél bármit, amiért okuk lehetett arra, hogy kiközösítsenek?
2015. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, már egészen első osztálytól fogva utáltak. Szerintem az lehetett az oka, hogy kissi nehezen nyilok meg és elsőben is csak a barátnőmmel mertem beszélni meg csak vele játszottam, a többiekhez oda se mertem menni :/
2015. szept. 13. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó hely az Árpád Vezér suli, nem?
2015. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha én lettem volna a tanár garantáltan mindenki evett volna belőle és kapott volna egy kis fejmosást az osztály tőlem... ne magad hibáztasd, egyszerűen szánalmas egy banda volt az osztályod...
2015. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as ?

4.: A tanár nem hallotta :/

2015. szept. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!