Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kellett volna tennem?...

Mit kellett volna tennem? Beszólt két "erősen pigmentált" gyerek

Figyelt kérdés

Délután jöttem hazafelé és az utcán szembejött velem két cigány gyerek, az egyik biciklivel volt, a másik meg gyalog. És amelyiknél bicikli volt, direkt el akart ütni, aztán a másik gyerek így rám nézett és elkezdi: Pfejj de кibaszoтт csúnya egy яibaиc vagy!

És mentek tovább és röhögtek...Én meg nem mertem nekik semmit se mondani, mert vagy ott helyben agyonvertek volna, vagy visszajöttek volna az egész 86 fős családjukkal együtt...Csak azért mégis gáz, hogy nem tudom megvédeni magam.

Ti hogyan reagáltatok volna?

16/l


2014. szept. 17. 18:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Legjobb ha nem reagálod le a cigányoknak a cselekedetét, mert annak beláthatatlan következménye lehet. Jól tetted hogy nem válaszoltál vissza. Kivédeni csak úgy tudod, ha szerzel barátokat akikkel együtt közlekedsz...
2014. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ne csinálj semmi csak szard le :DD (egyszerű megoldás)

Vagy pedig csak visszaszólhattál volna hogy "lehet , de nálad nem rondább" és csak simán továbbsétálsz ... de azért cigányoknak beszólni elég kockázatosXDDD

2014. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
semmit, én sem szóltam volna egy szót sem, mert az ilyen elmebetegekkel tényleg nem lehet mit kezdeni... és itt nem arról van szó, h nem tudod megvédeni magad, egyszerűen nem kell foglalkozni az ilyenekkel és kész. egyébként sajnálom, h ezt mondták rád, biztosan nem vagy az!
2014. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól cselekedtél. Én se szoltam volna semmit, mert ha idegesen mondok valamit, akkor látják hogy elérték a céljukat és hatott a beszolasuk. Én mindig igy cselekszem ha beszól valaki. Lepereg, nem foglalkozom vele. :) 16L
2014. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért szólnak be, hogy visszaszólj, így legyen okuk agyonverni őket. Cigányok mindig túlerőben kötekednek csak, ezért sosem szabad visszaszólni. Nekem is mindig beszólnak de rájuk sem nézek csak megyek tovább, bár már párszor utánam üvöltötték hogy "megöllek te csicska magyar!" de még nem bántottak. Ha vissza szóltam volna akkor szerintem már az első alkalommal szétvernek.


24F

2014. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Jó lánynak nem, de fiúnak jól oda kéne b#szni, mert ha mindenkiről lepereg, akkor mitől változnának meg? Csak úgy?...

Ez a baj, hogy a cigányok a saját országunkban fenyegetőznek az utcán csak úgy ismeretlennek, ő róla meg lepereg, így menőnek érzik magukat, és csinálják tovább, de egy szép kiütés után, meg törött állkapocs után, már nem biztos, hogy még egyszer csak úgy megmerik...

2014. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van :)

Utolsó: egyet értek..

2014. szept. 17. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem elég nagy büntetés nekik, hogy saját magukkal leélni az egész életüket?:D
2014. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os a jogvédők őket védik, ha bevered egy cigány képét akkor meghurcolnak.
2014. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!