Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Helyesen cselekedtem? Mit...

Helyesen cselekedtem? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
A történet hosszú, leírom dióhéjban. A barátnőimmel minden nap egy bevásárlóközpont kajálda részében töltjük el a délutánt. Hetekkel ezelőtt egy fura srác elkezdett figyelni minket, aztán minden nap ott volt, és mindig egy olyan asztalhoz ült le, ami pont szembe volt velünk. Később egy levelet is adott, a társaságból kifejezettem nekem, hogy hogy hívna, klassz vagyok stb., és a nevét is leírta, de nem foglalkoztam vele. Még egy ideig jött figyelni minket, de én meguntam, hogy minden nap bámul a pofánkban, és elkezdtem jeleket adni, hogy hagyja abba. Pl komolyan néztem rá, és a fejemmel nemet intettem hosszan, vagy a kezemmel intettem, hogy forduljon el. A barátnőm hangosan odaszólt, hogy "Ne nézzél!" Tegnap csak ketten voltunk barátnőmmel és odajött az asztalunkhoz, hogy "Sziasztok! Zavarok?" és fogta a széket, hogy leüljön. Mondtam hogy "Igen, zavarsz!" visszakérdezett, megismételtem. Elment. Azt nem mondom, hogy bűntudatom van, inkább csak látom, hogy nem normális, és nem tudom nem voltam e katasztrofális hatással a lelkére.
2014. ápr. 18. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy a késöbb megszületendő fiad az aki a jővőből jött vissza hozzád, hogy egy nagyon fontos dolgot közöljön veled, te meg szóba sem állsz vele.
2014. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehet, hogy debil, de ezt neked kell látni rajta. Lehet magányos, és nagyon tetszel neki, csak ilyen gyökér módon tud csak közeledni. Talán még sose volt dolga lányokkal. Talán nem is akarna mást csak egy pár jó szót, és a mennyben járna. Nem azt mondom, hogy menj hozzá feleségül, de legyen szíved, és ha olyan, hogy elviselhetetlen akkor mond meg neki, hogy nem fog működni, keressen mást.
2014. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Lehet megbantottad a legenyt.Legkozelebb ha lesz ilyen ockodva de mond azt,hogy most nem zavarsz es meseljen,hogy miert viselkedett ilyen furcsan,finoman razzd le de ugy,hogy ne erezze,hogy folosleges a tarsadalomnak mivel lehet,hogy van egy-ket hibaja lehet,hogy belatja ezert legkozelebb ne bantsatok.De finoman kerdezz ra,hogy kir,mit lat benned .


Ha tobbet nem latod akkor nincs bja,csak ismerkedi akart lehet,hogy volt valami serelme a eletbe es csak beszelgetni akart.

2014. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora egy paraszt vagy :D
2014. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem cselekedtél helyesen. Ott szúrtad el, hogy a levélre nem válaszoltál. Akkor meg kellett volna neki udvariasan, de határozottan írni, hogy ti lányok egy társaság vagytok, nem akartok vele megismerkedni. De ez az utólag nemet integetés, meg hogy elhessegeted őt, mint egy kóbor kutyát... ez durva és illetlen volt. Amikor odament, akkor is lehetett volna vele szépen közölni, hogy nem akartok fiúzni, ismerkedni, nem csak ennyit odaböffenteni, hogy zavar. Gyakorold kicsit az elegáns visszautasítást....
2014. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tetszett, nem bűn, de ezt normálisabban is közölhetted volna vele. Ne állj be azon lányok sokasága közé, akik bunkó módon rázzák le a fiúkat.


FG

2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több mint egy hónapja követ minket, néha fényképez, és az egész viselkedése, kicsit ijesztő. Tudja melyik nap hánykor érünk oda, megvárja míg leülünk, és leül velünk pont szembe. Ha elindulunk valamerre néha utánunk jön... És már 3-szor észrevettük, hogy a telefonjával fényképez. Félelmetes!
2014. ápr. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!