Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, akik mindenen vihogna...

Emberek, akik mindenen vihognak mert szerintük minden vicces. Hogy reagáljátok le őket ha utatokba kerül egy ilyen?

Figyelt kérdés
Ismerek pár embert akiknek ha bármit mesélek kinevetnek.Ha vicces, ha nem.Hangosan vihognak olyanokon amiben semmi vicces sincs sőt komoly dolog.Ilyenkor csak nézek magam elé, hogy ez normális?Szerintem ez tiszteletlenség a másik felé.

2015. szept. 17. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nevetsz? Megkérdezted valaha?
2015. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy megkérdeztem és meglepődtek.Értelmes választ nem tudtak adni, csak habogtak.
2015. szept. 17. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Butak, keruld el oket es kesz
2015. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az ilyet. Nem lehet ezzel mit kezdeni.
2015. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni ezeket az embereket, de néha muszáj velük beszélnem mert pl. az egyik a szomszédom.
2015. szept. 17. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor se muszáj, én se beszélek szomszédokkal, csak, ha muszáj. Pl. kiszökött a kutya.

Leépítettem őket. Az egyik látta, hogy megjövünk vásárlásból, 1 perc múlva itt volt. És nézegette, mit vettünk, hogyan pakolunk, mert hát azt muszáj romaldnó dolgok miatt. Csak pletyizni jött. Aztán nem mentem, egy idő után ő se jött.


a közvetlen szomszéd meg egy az egyben antiszociális, nem nagyon beszél. Tőle még egyszer se kellett olyan fűszert kérni, ami pont nem volt itthon, mert kifelejtettük. (mondjuk a fiai végeztek nálunk pusztítást cserébe)

2015. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"te meg minek orulsz?"
2015. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!