Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez sok lánynál?

Miért van ez sok lánynál?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől azt hallgatom hogy ő milyen ronda...stb. közben nem tudom napi szinten hány képet csinál magáról! Engem nagyon zavar ez! Én sem tartom magam helyesnek annyira és Örülök ha nem látom a fejem nem, hogy magamról csináljak tengernyi képet!

2015. szept. 17. 12:41
 1/4 anonim válasza:
Sok lany azert hajtogatja hogy ronda, irja ki facebookra stb. hogy ellenkezo valaszokat kapjon, ezaltal is erositse a sajat onbizalmat, lehet hogy tudat alatt csinalja de az is lehet hogy nem
2015. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiánya amit sokszor maguk előtt is titkolnak, ezért tudat alatt ezzel kompenzálnak. Egy részük meg szimplán direkt csinálja.
2015. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mondogatja, hogy ő csúnya, kövér, akármi, hogy a hallgatóság azonnal tiltakozni kezdjen és dicsérje őt. A képeket szintén dicséret reményében teszik ki. Nincs itt semmi ellentmondás: az ilyen mások reakciójából szerzi be az önbizalmát. Fárasztóak, mert folyamatos megerősítést igényelnek és egy idő után azt nagyon meg lehet unni.
2015. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"és Örülök ha nem látom a fejem nem, hogy magamról csináljak tengernyi képet!"

Ez aranyos volt :))


Amúgy egyetértek az előttem szólókkal.

2015. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!