Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jobb egy kismellű nőnél/l...

Mi a jobb egy kismellű nőnél/lánynál, a push up (ami tényleg ér is valamit és jó méretben is) vagy nem kene ilyennel próbálkozni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem véleménye érdekel.

2014. dec. 31. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ami eleve kicsi, azt nem jobb nagyobbnak mutatni, mert az átverés...

Akinek nem számít, annak úgy is jó ha kicsi...

Akinek meg az számít, az meg becsapva fogja érezni magát és szép szavak kíséretében fog faképpnél hagyni...

Biztos hogy kell még ezek után szerinted?

2014. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A ruhák többsége is jobban mutat egy pushup melltartótól. Ma már ez ugyanolyan kategória mint a hajfesték, smink, stb. Nem nevezném átverésnek.

Szülésig 70 A volt a melltartó méretem. Gátlásos is voltam addig miatta, míg nem az első férfi az életemben az első éles helyzetben, látva, hogy szégyellem apró melleimet, kimondta a varázsszót: "ez is cici". És úgy tett vele, mintha a világ legszebb keblei lennének.

2014. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kis mellű nő az kis mellel a jó.
2014. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szebben mutat benne a mell, nem lapítja le a ruha annyira, jobb tartást ad. Azt csak a tapasztalatlan tinifiúk hiszik, hogy egy kis mellű nőből hatalmas kebelcsodát varázsol.

Annyira érdemes kipróbálni, mint egy előnyös szabású ruhát, mert kb. annyit is változtat az alakon: kiemeli azt, amit szeretnénk.

2014. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki hogy van vele, nekem tetszik ahogy kiemeli a lány mellét, és valamivel nagyobbnak mutatja. Ha meg oda jutunk hogy lekerül, akkor marhára nem azt fogom nézni hogy kisebb e vagy sem.
2014. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

itt 2 probléma is van

1.nem vagy elégedett magaddal

2.bizonytalan is vagy


mellesleg a kérdés értelmetlen, mert ha nem vagy bűnronda és aszociális, és nincs mellette az egekben az elvárási lista, biztosan valakivel összejössz pár hónapon belül.

2014. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rl se tudod képzelni, hány férfi rajong a kicsi és a közepes mellekért... Bár persze legyen formás... De még mindig jobb egy formátlan, mint egy mű!


Hagyd meg természetesnek!

2014. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Push up, mert kívülről nagyobbnak, de nem túl nagynak látszik, az ágyban pedig senki nem fog otthagyni emiatt.
2014. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

látom vegyes válaszok jönnek, tisztázni kell megint valamit:


AKÁRMILYEN egy nő, valamilyen férfinak biztosan tetszeni fog. ha csak nem valamiylen durva torz teste van és pszichiátriai eset, akkor nagy valószínűséggel semmi gond nincs vele.

tehát A FÉRFIAK KÜLÖNBÖZŐ ÍZLÉSŰEK. van aki a kicsit szereti, van aki otthagy az ágyban ha csalódik. ezért jobb eleve nem is hazudni.

másrészt ez a kis/nagy mell probléma egy mesterséges norma-generált közhely, miszerint minden férfinak nagy mell kell, és milliós plasztikával lehetsz csak "igazi nő". utána meg azért hagynak ott mert plasztik vagy...

konklúzió: ha enm tudod elintézni magadban lelkileg a dolgot, teljesen mindegy hogy nézel ki.

2014. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kis mell is jó mell.Ráadásul ez ember a sajátját mindig kisebbnek látja.Hordhatsz éppen,ha van kedved hozzá,vagy hangsúlyozni akarod a melleket,de állandóan hordani szerintem felesleges.
2015. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!