Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem köszönnek...

Az emberek miért nem köszönnek manapság? Sok a bunkó?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, vonaton stb.

2015. szept. 18. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem értem az abszurditását. Nem köszönök az üres teremnek és nem köszönök 253.425 embernek, de még 50-nek sem.

Amikor titkárnő voltam és bizottsági üléseket szerveztem, ott bizony ha bejött valaki, akkor a tizenegypár fős társaságnak köszöntek, sőt mi több mindenki mindenkivel kezet fogott. A 40 fős, rendszeresen összeröffentett társaság tagjai szintén, mivel ismerték egymást. Egy fülkébe benyitsz, ott vannak az arcok az arcok előtt. Bevonulsz mindenkin keresztül az ablakhoz és annyit nem mondasz, hogy hello? Szerintem ez abszurd.

Igen, belépek a boltba, és -mivel nő vagyok- ha nő van bent köszönök az eladónak. Nem a 10 méterrel arrébb álló vásárlónak. A hipermarketbe se járok hangszóróval, hogy mindenkinek tudjak köszönni. Erre írtam, hogy ésszerű határok..


Vonatfülke, színházi páholy, lift egy lakóházban/ munkahelyen/szállodában, kisebb előadóterem.


Egyébként suliban bementél az osztályba, le... tad a cuccodat és csak a melletted ülőnek mondtál egy laza sziát? Nálunk pl. szokás volt köszönni. Pedig sokkal többen voltunk, mint egy fülkében.. úgyhogy nem értem mit nem értesz :)

2015. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Köszöngessen a radai rossebb vadidegeneknek.. minek ?
2015. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Igen, sok a bunkó és ezt a válaszolók is jól reprezentálják.
2015. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Helyzet adja, nyilván ha bemegyek az áruházi kekszes sorba akkor hidegen hagy kivan ott. Ellenkező esetben, ha patikába megyek akkor szoktam köszönni aztán tovább le se ejtem, mi a reakció...
2016. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!