Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hol hol mikor hogyan és ki...

Ti hol hol mikor hogyan és ki előtt égtetek be?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a telyes storyt.

2015. szept. 18. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

a legdurvább az egy olyan történet amikor aki be akart égetni saját maga égett be.

volt pár lány a suliban akiket korrepetáltam kémiából meg matekból és szépen fel is hoztam őket szintre - teljesen ingyen.

az egyik lány odajött hozzám osztálykiránduláson és odaült mellém a buszban.

kérdezett engem szexről(maszturbálásról) és csodálkoztam rajta de válaszoltam a kérdésekre, mert szerintem természetes folyamat.

utána derült ki hogy a zsebében egy diktafon volt, felvette az egészet és körbe adta az osztályban a fiúknak.

odamentem hozzá mikor megtudtam nyilvánosan az osztályteremben, és megkérdeztem tőle mindenki előtt hogy "miért???"

azt mondta hogy mert tanuljam meg hogy egy ember nem viselkedhet ennyire nyíltan.

mondom, miért, te nem szoktál maszturbálni???

azt válaszolta hogy nem.

mondom azt sajnálhatod hogy ennyire hazug vagy.

16 évesek voltunk, mindketten lányok.

visszaadta a kazettát, és kettővel jobb jegyet kapott kémiából év végén miattam.

soha többé nem láttam viszont.

most 35 évesek vagyunk mindketten.

de lehet majd megkérdezem egy osztálytalálkozó alkalmával hogy és azóta kipróbálta-e a maszturbálást?

:D

2015. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én minden nap beégek, így a sztorijaim végeláthatatlanok lennének...
2015. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!