Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért lesznek életképtel...

Sokan miért lesznek életképtelenek hogyha elkezd esni az eső?

Figyelt kérdés

Egy haverom sosem jön kocsmázni ha esik az eső, mert hogy megázik, pedig van esernyője és 200 méterre van a kocsma, mert "így is úgy is megázik".

Egy szaktársammal meg van egy reggeli óránk, utána együtt szoktunk hazamenni, de óra közben elkezdett esni az eső és ő nem jött haza velem mert hogy megázik a feje (pedig a buszmegálló 1 percre van kb.) és egész nap ott ücsörgött az egyetemen, addig amíg el nem állt az eső.


2015. szept. 19. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mert simán nincs kedve kimozdulni ilyen időben, vannak ilyen emberek.

2. Az lehet, hogy a sulitól 1 percre van a megálló, de lehet, hogy amúgy 20 percet kell még a házáig sétálnia, vagy várnia fél órát, hogy átszálljon valamire. De egyébként engem már kapott el olyan eső is hogy 20 méter futás után csavarhattam a felsőmből a vizet, ettől azért sokan tartanak, és könnyen benne van a pakliban.

2015. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kiborítóak! :)

Múltkor hatan együtt voltunk a barátaimmal, terveztük az estét, már megvolt, hogy hova menjünk, amikor elkezdett esni, erre hatból négyen hazamentek, mert juj, esik. Pedig felajánlottam a kis cukordarabkáknak, hogy hívok és fizetek 1 nagy taxit, de nem, ha esik az eső, akkor nekik haza kell rohanni. Szombat este. Érthetetlen.

2015. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt én se értem...

Vagyis ha nincs esernyője meg semmi,akkor igen,de egyébként ha van,nem fognak belehalni ha rájuk esik 1-2 esőcsepp az esernyő ellenére.

2015. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kényelem?
2015. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!