Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan hogy ha...

Miért gondolják sokan hogy ha minden második szavuk valami angol baromság attól hű de menők lesznek?

Figyelt kérdés

Ez az erőltetett műmájer lazaság ez a minden második szavam angol mert én olyan k*****va jól beszélek angolul és ezt persze mindenkinek tudni kell (??? és miért kéne???).

Reggel feltolom a z oufitem lerunolok edzésre majd délelőtt meetingelek Ferikével de előtte posztolok a facebookra, hű de cool ez az új brand!


A sok műmájer állat. Magam is beszélek angolul és ha angolul akarnék beszélni akkor angolul beszélek. Nem ilyen kevert szarral, hanem vagy angol vagy magyar (vagy orosz vagy spanyol még esetemben).



De ez a csomó retek szar? A munkahelyen is az egyik ilyen díszp***csa aki épp "meetingelt" és kihozta a hűtőből a "fúdját" amikor visszajött folyékony angolsággal kérdeztem hogy mi volt a "meetingen"? Hát kiderült hogy a retek barma kb ennyit tud angolul, hogy meeting. Egy alap mondat már nem megy neki. Kati vagyok és Bp-en lakom. Na ez már sok neki. De azért játssza a nemlétező agyát a barma, meg az összes többi műmájer retek.

De miért? Mert így többnek látszanak mint amik? (Mondjuk rájuk is fér hogy többek legyenek, mert nem egy nagy dicsőség retek baromnak és dísztyúknak lenni, férfiban és nőben sem.)


2015. aug. 12. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan az, mikor itt fordíttatják a gagyi idézeteiket angolra, hogy aztán mehessen Facebookra. :D
2015. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 cselez válasza:
62%

Sokszor nekem ég a pofám, hogy mit szól ehhez egy angol anyanyelvű idegen? Mennyire ciki nem? Mit gondolhat rólunk, így égetnek ezek az ökrök bennünket.

Meg mikor látja a sok angol nevű magyar céget... miért ad egy magyar kisváll. angol nevet a cégének?? Az USA-ban biztosan nincsenek külföldi nevű cégek, csak ha valóban külföldi a tulaj.

Katasztrófa ez itten kérem a Balkán ha tetszik-ha nem!

2015. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

én többször olvastam itt lányok leírását, hogy mit gondolnak róluk a pasik és elég sokan írták, hogy "badmintonozok" lehet én vagyok a tájékozatlan hülye, de megkérdeztem barátnőmet, hogy az valami új női sport? :D

erre közölte velem, hogy az a TOLLASLABDA!!!

ez a sok gyökér p1cs4 nem tudom milyen gyerekkort élt meg, de ha nem tudják, hogy ezt magyarul így hívják elég gáz...


persze lehet az én esetem is gáz, hogy nem tudtam, hogy ez a tollaslabda, de nekem mindig is így mondta mindenki...


Én sok emberrel beszélgetek online, főleg játékból/játék által megismert emberekkel. Van ott is "szakzsargon" ugye a játékban levő kifejezések, vagy épp programozásban levő dolgok amiknek nem nagyon van megfelelőjük, de mi sem tömjük tele szándékosan a mondatokat ilyenekkel...

Szerintem ezeknek feltűnési viszketegségük van, hogy megmutassák nagyobb ostobák mint hinnénk, csak ők azt hiszik azt mutatják, hogy "mennyire okosak" meg "trendik"...

Az ilyeneknek ilyen a stílusuk, ők lehet észre sem veszik, megszokásból jön...


22F

2015. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 cselez válasza:
62%

Pontosan, de még a média is hozzátesz, mert nézd meg mennyire népszerűek a "celebek" csak azért, mert nem tudnak rendesen magyarul! Lásd.: Pákó ugye. Talán vele kezdődött ez a baromság, hogy ha töröm a magyart akkor az "trendi".

Borzalmas! Tekintve, hogy egyébként a Magyar sokkal kifejezőbb színesebb és ősibb nyelv mint az angol.

2015. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A legszebb, hogy a többségük nem is tud angolul.
2015. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
grafikus vagyok rengeteg angol szot hasznalunk, mert az a szaknyelv. engem inkabb az tud felhuzni amikor azt hogy "a telibeb🅰szott kurv🅰 isten nyari villama csapkodna meg mikozbe a jegesmedve fitymaja alatt szaunazol te budos kocsog" ugy fejezik ki hogy "fuck" vagy, hogy ahelyett hogy valoban nevetne, azt mondja hogy "mondom lol" - mikozbe amit mesel rohadtul nem is vicces csak ilyen toltelek kell bele.
2015. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 cselez válasza:

Hát ezen a tollaslabdán behalok....soha nem jöttem volna rá!

Nálam már a wellness-fitness is feszegeti a határokat, főleg mikor hirdetésekben olvasom: "wellness hétvége, all inclusive" stb. Miért kell lekódolni a hirdetést? Hogy Marinéni, aki egyébként elmenne egyet pihenni a férjével, ne tudja meg, hogy itt miről is van szó?

Vagy ezt csak angolul tudóknak szánták? Nincs magyar megfelelője? Vagy mi a gond?

2015. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szórakozóhely.

Tessék kapaszkodni!


21 óra előtt érkezők vendégeink egy welcome drink-re.

Girls Girls Girls (és ha én fiút akarok....?)

Belépés csak megfelelő outfitben, dress code érvényben

All credit cards accepted


????

Hol vagyunk? Keresztezték Angliát Mo-val?

2015. aug. 12. 12:14
 9/16 cselez válasza:
53%

Tök jó lehet idejönni Angol nyelvterületről én rájöttem, hogy mindez a turisták miatt van! :) "Hello turist"

Nincs tengerpartunk, csak egy Európában egyedülálló tavacska, hát valahogy ide kell csalogatnunk őket!

Lassan már könnyebben eligazodnak itt mint mi!

Mondjuk szerintem ez attól még nagyon égő.

2015. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettes villamoson a kedvenc angol fordításban: "Március Fifteen tér" :D:D:D:D:D:D

Március 15 tér akar lenni...

2015. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!