Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van jellegzetes arcuk a...

Miért van jellegzetes arcuk a szomáliaiaknak?

Figyelt kérdés

...Mármint úgy értem, Afrikán belül. Nekem mindegyik néger teljesen egyforma, de a szomáliaiaknak valahogy olyan felismerhető fejük van.

Aztán mondta ezt már más ismerősöm is, az egyik afrikanisztikával foglalkozik, hogy ő is kiszúrja őket, teljesen más az egész fejszerkezetük, arcuk, ez mitől van?

Nem tűröm a trollkodást alattam, előre szólok. Komolyan érdekel a dolog.


2015. szept. 22. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén kicsikét (nagyon) rasszista vagyok. De én is észre vettem pl híradóban hogy kerekebb fejük van. Pedig ugye én nem nagyon tudok köztük különbséget tenni.
2015. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem éppen hogy inkább hosszúkás, de mindegy, a lényeg, hogy még egy ilyen náci is, mint te, észrevette, akkor kell benne lennie valaminek.
2015. szept. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!