Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted sok helyes lány...

Szerinted sok helyes lány van, aki azért nem mer kezdeményezni vagy visszajelezni a fiúnak, ha közeledni próbál felé, mert kicsi az önbizalma?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen, vannak ilyenek, én is ebben a cipőben járok és ritkán is járok el szórakozni, ahol ismerkedni lehetne.
2015. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak a pasik a félénkek,a lányok mindig bátran mondogatják hogy ilyen lúzer pasi meg olyan lúzer és töketlen..
2015. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Óóó a fiatal nők meg a kicsi önbizalom. 95 százalékuk akkora öntelt, önmagától totálisan elszállt egoista bunkó, hogy az hihetetlen.
2015. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok nem hiszem, de hogy van, az biztos.

Amelyik szégyenlős, félénk és alacsony önbizalmú az ezért nem merhet még visszajelezni sem (azt hiszi csak szívatják, fél hogy félreértette csak, stb). Amelyik csak alacsony önbizalmú az kezdeményezni nem merne inkább, de szerintem könnyebben összejönne valakivel. Ez az utóbbi csoport hajlamos arra hogy ezután azzal nyaggassa a fiút hogy az pozitívan visszaigazolja. "Kövér vagyok? Szép vagyok? Szerinted ő szebb?" A féltékenykedés meg esetleges hisztik.

Sok lánynak nem teljes az önbizalma, viszont ha emellé nem teljesen kiközösített, félénk akkor ez a hiány másképp is megmutatkozhat, nem épp visszahúzódásban.

2015. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!