Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok valami helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami helyes, kicsi a péniszem, mi lehet így velem?

Figyelt kérdés

Szex még sose volt, csak orális szexet kaptam 3 lánytól eddig életemben (igaz ők nem szóltak semmit).

A péniszemet eddig kb 5 csaj látta de rossz megjegyzést nem kaptam sose. De mereven 13 cm nem túl nagy. Azért annyira nem vagyok szerencsétlen csajoknál, de tartós kapcsolatra nem sikerül őket megtartani. Mit lehet tenni?


2011. aug. 22. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát..szopatod tovább őket, úgy látszik az jól megy.


Amúgy mégis milyen választ adhatnánk erre? Nem vagy közömbös a lányoknak úgy látszik, a 13 centi is csak 2 centivel kisebb az átlagnál, legtöbb lánynak megfelel. Gondolom inkább a természeteddel van baj.


21/f

2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem lány létemre teljesen hidegen hagy, hogy egy fiúnak mekkora a pénisze! Tök mindegy. Jó azért 10 centis legyen, de annyira nem izgat, hogy az átlagnál kisebb vagy nagyobb..! Emiatt biztos nem fogok egy pasit sem ejteni! Szóva a fütyid miatt ne aggódj sztem...
2011. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Igazából nem a péniszméretről szól ez az egész... az cska mellékes hanem, hogy belül mi lehet a gond...
2011. aug. 22. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Legyél Pap vagy Szerzetes! :D

Viccet félre téve, ha egy lány szeret nem a f@rkad mérete miatt kellesz első sorba.

2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amelyik a farkad miatt hagyott el az egy r.banc!!
2011. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tajparaszt ***** válasza:
A 3 lány persze, hogy nem szólt semmit. Magyar ember teli szájjal nem beszél, ugye?
2011. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad lelkiled, ez a te bajod!!


A csajok ezt megérzik és nekik egy erős, mindig optimista, jó kedélyű pasi kell.

2011. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jogos :D
2011. aug. 25. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Állj neki WoWozni és akk lesz kifogásod, miért halsz meg szüzen...
2011. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!