Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem vagyok helyes és valszeg...

Nem vagyok helyes és valszeg ezért se volt még barátnőm (magánvélemény) pedig jófej vagyok mit tegyek? Nagyon kicsi az önbizalmam

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy módszer, tinikoromban fejlesztettem ki magamnak, amikor elég önbizalomhiányos voltam. (Mondjuk én lány vagyok, de az nem számít.)


Ha egy olyan dolog előtt állsz, ami miatt izgulsz (mondjuk ismerkedés csajjal), és úgy érzed, hogy nem mered megtenni, csak mondd azt magadnak, hogy "Ezen nem múlik az életem, ha meg kiröhög, lehugyozom." És azzal a lendülettel indulj el és tedd meg.:D Elég alpári és primitív módszer, de nekem segített, a lepisilés részén mindig nevettem magamban, és megfeledkeztem az izgalmamról.:) Hátha neked is segít, de valószínűleg csak én vagyok ilyen debil, hogy így győzködtem magam. Azért hátha.:)

2013. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dikk :'DDD
2013. szept. 16. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, csak úgy lehet barátnőd, ha gazdag leszel.
2013. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
-.- az én véleményem az h ronda vok kevés ember mondta h téll. az vagyok
2013. szept. 16. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
tesóók vagyunk :D én is így vagyok
2013. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos meg kell barátkoznod ezzel a ténnyel. próbálj magadra nem úgy gondolni, mint egy nem jóképű emberre, és amikor lányokkal barátkozol, ne az lebegjen a szemed előtt, hogy "ronda vagyok, nem kellek neki". ne görcsölj azon, hogy felszedj valakit, aki szeretne veled lenni, az kölcsönösen fog érdeklődni irántad. ha azt mutatod, hogy nincs önbizalmad, az eléggé lerontja az esélyeid sok lánynál. ne legyél nagyképű p*cs, maradj szerény valamennyire azért. és ismerkedj! én is hasonló cipőben jártam, mint te. aztán lett valahogy barátnőm. nem a legszebb, de én szerettem, és jól megvoltunk :) és utána már maguktól jöttek a nők (és most megint holtponton vagyok, nincs senkim, meg senki sem akar, de majd túllépek rajta xD)


19/F

2013. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!