Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nektek bejönnek a csendes...

Fiúk nektek bejönnek a csendesebb, szerényebb lányok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? Csak azok tetszenek.
2015. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyne, de még mennyire. A lányok 12-13 éves korban elkezdenek vigyorogni és hangoskodni, nevetgélni és rikácsolni, hogy felhívják magukra figyelmet, "hé, ivarérett vagyok, valaki dugjon már meg". (Más kérdés, hoyg egy 12 éves ugyancsak meglepődne, ha megkapná, amit nonverbálisan követel magának.) Ki látott már terhes nőt bakfis módra vihorászni? Az már elérte a célját, megtöltötték.

A csendesebb, szerényebb lány kétféle lehet: vagy olyan , aki aszexuális, vagy olyan aki annyira magánakvaló, és magabiztos, hogy nem tartja ösztönszinten se fontosnak, hogy dilisbakfis-módra reklámozza magát.

Utóbbi az igazi minőségi nő, de az előbbivel is lehet mit kezdeni, csak kis szorgalom szükséges hozzá.

Megfigyelésem, hogy a csendesebb lányok csinosabbak.

2015. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon :) csak őket tudom komolyan venni.
2015. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel hasonló vagyok csak fiúba igen.
2015. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a hobbija. Ha azokat a dolgokat szereti csinálni amit én, akkor igen.
2015. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!