Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem átlagos (szerényebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem átlagos (szerényebb, csendesebb) lányokkal hogy kell bánni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyan mondjam meg neki hogy szeretem, hogy ne ijesszem meg.
2012. dec. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
sokat bókolj neki, aztán ha látod rajta hogy bejössz neki akkor már szerintem csak nem ijed meg ha bevallod..:)
2012. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj Te is csendes és szerény lenni hátha megtalálja a zsák a foltját.
2012. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki: "Te más vagy, mint a többiek!" Ez minden nőnél bejön, meg akarja tudni, hogy miért... Először mosolyogj sejtelmesen és hárítsd el, aztán mondj neki szépeket, mert minden nő hiú... :-D
2012. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-asnak igaza van. Én hasonló típusú csaj vagyok szeretem ha egy pasi határozott és ha irányít (kicsit) szóval semmikép se legyél vele csendes , mert ha te is az vagy meg ő is az gáz lesz...bár kitudja. Nevettesd meg azt minden csaj imádja és érd el ,hogy megbízzon benned.És ha már sokat vagytok együtt és látod rajta , hogy bejössz neki , akkor mondd el.

Habár lehet tudja ,mert azért lányok megérzik az ilyesmit ,csak néha tetetik ,hogy nem tudják.

2012. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csendes és szerényebb, szelidebb típus vagyok. Haveri körben mondjuk nem unalmas és képes vagyok poént csinálni mindenből - ha elkel.

De a lassú megközelítést jobban preferálom. Persze mindennek van határa. Szóval az se jó, ha hónapokig húzza az ember.

Ha csak megkérdeznek egyre több dolgot rólam, hogy pl. mit csinálok, mit dolgozok stb... stb... és lassan közelítenek, vagy épp nem egy un. randira, hanem csak beszélgetésre, cukászdába hívnak jobban bejön, mintha nekemrontanak, hogy "akarlak".

2012. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!