Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eleve egy kicsit csendesebb,...

Eleve egy kicsit csendesebb, szerényebb lány vagyok. Mindenféleképp változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok csúnya lány, bekerülök egy új helyre, közösségbe, kissé szótlan vagyok az emberekkel, meg félénkebb. Szerintem a fiúk így nagyon nem is kezdeményeznek nálam, sokszor látom, hogy nekem kell, hogy lépjek. Próbálnék határozottabb, talpraesettebb lenni, de elég nehéz, mivel megfelelési kényszerben szenvedek. Sokszor kihasználtak, és befolyásoltak már az emberek, részben ebből is elegem lett. 20L
2014. febr. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd idővel jobban feloldódsz a közösségben és jobb lesz.

Felesleges magadra erőltetned egy olyan álcát ami nem te vagy.

Ha valaki lesz az szeressen meg olyannak amilyen vagy, nemde?

2014. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene változtatni! Aki szeret szeressen olyannak amilyen vagy,és ne használja ki a gyengeségeid! Ha elmész bulizni,ne kedzdeményezz ha valaki elég tökös,és tettszel neki,az úgyis odamegy hozzád,ha meg nem,akk elszalasztottak +1 lehetőséget! Ezzel neked nagyon nemkell foglalkozni! A legfőbb ne a bulikból,és diszkókból várd a megváltást,már rengeteg ismerkedési lehetőség van itt az INTERNETEN :)
2014. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legy onmagad..nem tudom ha jo otlet-e hogy egybol csak valtoztass...ha gondolod irhatsz privit es beszelhetunk reszletesebben a dolgokrol:)
2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem kell változnod és nem is tudsz,mivel ilyen az alaptermészeted.Viszont barátságosabb és nyitottabb nyugodtan lehetsz,csak arra figyelj,hogy ne nyílj meg bárkinek és ne azonnal.Neked is könnyebb dolgod lesz,ha gördülékenyebben kommunikálsz másokkal,így a fiúk figyelmét is jobban fogod vonzani,viszont a három lépés eleinte nem árt,ha megvan.Próbáld megtalálni az arany középutat.
2014. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg először minél több információt befogadni. Kezdj el magadtól új dolgokat tanulni a neten (nyelveket, csillagászatot, stb), és egy idő után az emberek felé is nyitottabb leszel. 15-16 évesen én is ilyen voltam, most már teljesen másképp állok hozzá :)
2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem még anno "szóltak be", vagyis inkább építőkritikának nevezném, hogy ha ilyen természetű maradok, és nem leszek határozottabb, akkor semmit sem fogok elérni az életben. Komoly terveim vannak a jövőmre nézve, és szerintem valahol igazuk van... a naiv embert könnyebb befolyásolni, irányítani, kihasználni... sokszor megsértettek már emberek egy-egy elejtett beszólással, fiúk, lányok, mert látják rajtam, és tudják rólam, hogy velem megtehetik, mert nem vagyok az a visszapofázós stílusú lány.
2014. febr. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!