Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Wtf ez most mi?

Wtf ez most mi?

Figyelt kérdés
Miért van az,ha az ember egy kicsit csendesebb,akkor rögtön megutálják? Hogyha én is így viselkedem,akkor is baj van. néha elszigetelem magam a többiektől,mert mindenki, akit még először bírok, arról kiderül,hogy egy F+SZ.de most nem rólam van szó. a csoportomba jár egy fiú, egyedül ül,csendes, nincs nagyon társasága. erre a mögöttem ülő emberszabású izé mondja,hogy ő mindíg egyedül van?bírja eggyáltalán valaki? hah..gondolom senki. nem csinál házit, egész végig csak ásítozik stb. és gúnyosan mondja,egyszerűen gyűlölöm. de ennek ellenére sokan bírják a lányt, nem értem ha egyedül van mindíg ráakaszkodik valakire, ha egyedül ül, mert pl beteg a padtársa, keres valakit, aki mellől elszedheti. ez már párszor előfordult. nem értem :( miért kell valakivel így bánni,csak mert cendes?! NEM ÁRTOTT NEKI! ti is így csináljátok?

2015. szept. 24. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs a kategóriáért,nem ide akartam!
2015. szept. 24. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem csakis depresszió lehet.
2015. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a saját hibáiról, amit ő nem szeret önmagában, azokról próbálja így elvonni a saját figyelmét, aki ilyen gúnyosan mondja.
2015. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ja és amelyik emböc gúnyosan mondja, na ő fél, hogy egyedül marad. Meg élvezi, ha valakivel együtt fikázhat valakit, mert ha egyetértenek vele, az növeli az ő kis egóját.
2015. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!