Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek itthon egyedül, mit...

Rettegek itthon egyedül, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül kellene aludnom éjjel itthon és nagyon félek ilyenkor nem tudok elaludni,sokszor hajnalig fent vagyok...pedig egyre gyakrabban lesz ilyen,a párom éjjeles.nem tudom mit tegyek...
2015. szept. 24. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Új környezetben vagy? Ott még nem aludtál egyedül?
2015. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem könnyű, velem is előfordul párszor, főleg viharban.Beszereltettem riasztót, ami be van kötve, ahhoz van egy pánik gomb, ha megnyomom, öt percen belül itt vannak a háznál. Mindig van a kezem ügyében paprika spry, mindenhol előkészítve mécsesek, ha nem lenne áram. Amikor bezárkózok, mindenféle akadályokat az útba, ha olyan jönne is be, aki ismeri a helységeket, akkor is zajt okozzon.TV mindig megy a háttérben és kaptam egy kutyust is, ő egész jó biztonságérzetet ad. Ha valamiben még tudok segíteni szólj!
2015. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Én évek óta egyedül élek, pedig van párom, csak ő messzi dolgozik, így csak hétvégén van itthon. Eleinte nagyon féltem egyedül. Volt, hogy lámpafénynél aludtam, vagy vasrúddal a közelemben. Néha most is félek, de már kezelem a helyzetet. Van, hogy bekapcsolom a tv-t és az mellet alszom, van, hogy körbejárom a lakást, megnézem az ablakokat, ajtót. Olvasok egy könyvet. Bármit amivel elterelem a gondolataimat. Nem ciki hogy félsz, de le lehet győzni. Ha meg lámpa/tv mellett alszol, mert megnyugtat, senki nem fog megszólni és senkinek semmi köze hozzá.
2015. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

igyál! egy üveg bor után alszol te magadtól is :D egy üveg rozét el lehet nyalogatni egy film mellé...


neeem, amúgy nyilván vicceltem csak, ezt nem szabad csinálni, de szerintem kár rettegni, hagyjál esetleg valami éjjeli kislámpát égve, vagy olvassál elalvás előtt, és akkor elfáradsz, és jól fog esni az alvás...

2015. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ég a nagy villany meg itt a kutya(5kg én vigyázok őrá és nem fordítva...)

Eddig egy munkahelyünk volt,ha a párom éjjeles volt,akkor én is.A szellemektől félek.

2015. szept. 24. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hányat láttál eddig?
2015. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kutyám 8kg, nem sokkal nagyobb, de sokkal jobb a füle, mint az enyém.. akkor van neked is aki vigyázzon rád.. :) a szellemek nem tudnak bántani, nincs velük bajom. Nálunk sok a betörés, nem zavarja őket, ha otthon vannak :(
2015. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És a barátod egy szellemirtó...?

Na de viccen kívűl, ha ilyen okokból vannak félelmeid, akkor inkább imádkozhatnál.

2015. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem a szellemektől kell félni, hanem az élőktől!
2015. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen jelenségektől félek, mivel láttam már néhányat.Ha nem vagyok egyedül, annyira nem zavar, sőt még izgalmasnak is találom a témát, viszont éltem már át dolgokat, ami miatt tudom hogy azért eléggé eldurvulhat a dolog és egyedül nem szeretnék ilyesmit tapasztalni,Ráadásul alapból gyakran vannak rémálmaim, furcsa álmaim.Más is tapasztalt fura dolgokat nálunk.Ez ellen semmit nem ér a riasztó, az ajtó zárás, meg a vascső.Ez benne a legrosszabb.Ráadásul ilyen parák mellett mindíg akkor történik valami gubanc, ha egyedül maradok éjszakára!Volt olyan, hogy kimentem a mosdóba és akkor égett ki a lámpa, tök sötét lett az egész lakásban,, mert a biztosítékot is lecsapta, közben kifelé menet ráléptem a macskára! azt hittem, beszarok! De volt olyan is, hogy egyedül aludtam, jött a vihar és becsapott a tetőbe, tv, villany kikapcs.Majd megfulladtam reggeliga fejemre húzott takaró alatt, ott reszkettem alatta reggelig, mig kivilágosodott :( És még sorolhatnám.
2015. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!