Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Picit félek egyedül itthon,...

Picit félek egyedül itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég szorongós vagyok...egyedül lakok, de ez eddig sosem volt gond, nem zavart, szeretek így lakni.

De most olyan nagy csönd van mindenhol, a szomszédok is elutaztak (nem hallom hogy motoszkálnak), és nagyon furcsa így.


2015. jan. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk :)
2015. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy, küldök betörőket :-D


persze csak viccelek:-)


Igyál meg egy pohár pezsgőt ha maradt tegnapról és rakj be valami jó zenét amit szeretsz,csinálj magadnak egy kis hangulatot.


Én is egyedül lakom de én valamiért elég bátor vagyok és én örülök ha a szomszéd kussol:-)

Sőt jó sokáig fent szoktam lenni hogy élvezzem a csöndet és nyugalmat

2015. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vissza fognak a szomszédok jönni. Akkor csak neszeznek, visszaáll a nyugalom.

Addig meg, netezz, nézz valami filmet, a lényeg kösd le magad, hogy ne tudj a szorongásra figyelni.

2015. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

It Moves

Skinwalker

2015. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megnyugodtam. Csináltam egy fürdöt, megnéztem egy filmet, és zenét hallgattam. Amíg nincsenek szomszédok, lehet hangosabban, kihasználom😊
2015. jan. 2. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!