Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan lányról, akinek szinte mindene rózsaszín?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.. legutóbb megkaptam egyáltalán nem gondolnám, hogy rosszindulatból, hogy 'neked mindened rózsaszín'. Nem öltözködésre kell gondolni. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2015. szept. 25. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok az ilyen lányokról. Ha neked ez tetszik akkor ne foglalkozz másokkal. A rockernek meg majdnem mindene fekete. És ? Az ő dolga.
2015. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy érted, minden kerek az életében?

Hogy sokkal több problémája van igazából, mint másoknak.

2015. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem pont erre.. hanem mindennapos tárgyak, szoba..
2015. szept. 25. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
A pu...ja is rózsaszïn? Szėp lehet.
2015. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gondolom nem szó szerint rózsaszín mindened? :D Az gáz lenne. De ha igényesen kombinálod a színeket akár a szobádban, akár öltözködésben pl: egy halványabb rózsaszín sál, rózsaszín óra, az nem gáz, de ha tetőtől-talpig rózsaszín vagy, az nagyon sok :D Amúgy hány éves vagy?
2015. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy ha ő a rózsaszínt szereti,akkor elfogadjuk így :) Nekem is a rózsaszín a kedvencem,bár ettől függetlenül elég vegyes cuccaim vannak.
2015. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyit gondolnék, hogy biztosan nagyon szereti a rózsaszínt:)

Nekem a rózsaszín a kedvenc színem. Rengeteg rózsaszín dolgom van mert egyszerűen ez tetszik. A ruháim nagy része is rózsaszín, különböző árnyalatokban, de természetesen más színeket is hordok. Nem talpig rózsaszínbe öltözök mert az nagy eséllyel ízléstelenül tud kinézni, hanem mindig kombinálom valamilyen másik színnel/színekkel. Viszont ez a kedvencem, ezt szeretem, ez tetszik legjobban ezért általában ha tehetem ilyen színűt akármit választok. Tulajdonképpen bármiről is van szó, ruha, cipő, ékszer vagy használati tárgyak, akármi:) a rózsaszín mindig elsőbbséget élvez és mindig afelé húz a szívem, de főleg öltözködésnél próbálom visszafogni magam és inkább valamilyen más színt választani, hogy változatosabb legyen a ruhatáram - ez többé-kevésbé sikerül is:) Én ezt nem tartom problémának. Engem is megszóltak már miatta, hogy hogy lehet mindenem rózsaszín, a suliban is mikor látják, hogy rózsaszín mappa, toll, füzet, olló, radír és minden egyéb, amiből lehet kapni rózsaszínt:). Én ezt nem értem igazából...a rózsaszínnek olyan csúnya, negatív "jelentése" lett és olyan pejoratív mert, hogy "cicababás" meg rögtön ilyen "elkényeztetett, újgazdag lányokhoz" kapcsolják...de szerintem ez akkora hülyeség. Nem értem, hogy miért más az, hogy valaki szereti a rózsaszínt, ez a kedvence és ezért sok cucca olyan színű mint mikor valaki a feketét vagy a zöldet szereti...Ugyanolyan szín mint a többi.

2015. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Azt, hogy álomvilágban élhet.
2015. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát, nagyon köszönöm!
2015. szept. 28. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:

1.Barbi!

2.Rózsaszínmániás lány!

3.Örökölt egy vég rózsaszín vásznat!

Hirtelen nincs több ölet!

2015. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!