Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jön a dislike gomb a like...

Jön a dislike gomb a like mellé a fácsén. Ez hogy fog kinézni a gyakorlatban? Adott celeb neve mellett eddig volt 1000 like, most lesz 1000 like + 3000 dislike?

Figyelt kérdés

Ugye a fácse vezetői azt a kamut nyomják hogy a dislike nem „nemtetszést” jelent majd, szóval nem a like ellentéte lesz, hanem egyfajta „szomorúság-elismerés” mint amikor valaki egy temetésről szóló hírt lájkol.

Na de tudjuk hogy ez csont kamu. A dislike ha jön, a like ellentéte lesz és kész. Hiába pofáznak odafentről akármit úgyis az lesz a jelentése amit a mezei user akar neki.

Tiszta sor: ha tetszik X ember hír kép stb like, ha nem tetszik dislike.


Na most a kérdésem: hogyan fog kinézni X híresség celeb vagy akár cég esemény oldala majd ezek után? Hiszen az olyan retkeket akiket sokkal többen utálnak (celebeket politikusokat) mint kedvelnek most majd dislike-olhatnak, eddig nem tehették. Ha én eddig utáltam egy celebet nem fejezhettem ki, hiszen like nem jó, dislike meg nincs. De most majd lesz.


ÉS akkor mi lesz? Mit fog kamuzni majd X retek celeb vagy suttyó politikus amikor ott lesz feketén fehéren hogy 1000 like és 3000 dislike-vagyis 3x annyian utálnak mint kedvelnek?

Mit fog majd mondani amikor a napnál világosabban kiderül majd hogy utálják mint a szart?


2015. szept. 25. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hű, mekkora probléma...
2015. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen nagy probléma hiszen maga a Végvári Kapitány a Zemberek Zembere, a Csúti Törpe nyilatkozta a minap hogy a magyarok támogatják a kormányt és politikáját hiszen a fácsén is csomó lájkot kapott X korményzati hír program politikus stb.

Na de mit fog pofázni akkor ha majd többx annyi dislike -ot kap mint lájkot?

2015. szept. 25. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
a dislike gomb is kamu. Ennyi erővel csinálhatnának "kit érdekel?" gombot is és arra is 1000000000en rányomnának :)
2015. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látta, de leszarja: 12:26
2015. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Komolyabb pozícióban lévő emberek simán tudják manipulálni a like-ok, dislike-ok számát. Egyébként én úgy tudom, hogy nem lesz dislike mégsem.
2015. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Letiltják majd az ilyen emberkék a lájk-didlikeolhatóságukat és probléma megoldva.Jelenleg is sokan vannak így,hogy minden le van tiltva náluk.
2015. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megírták már, hogy nem lesz dislike gomb.
2015. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig igény volna rá. De legalább egy leszarom gomb kellene a sok veszett majom ellen aki egész nap szelfizik, meg a bolond szülők ellen akik a 800. "így nyáladzik a babókám" képet teszi ki.
2015. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Totál igaz. A leszarom gomb kéne mint egy falat kenyér.

És nemcsak az ilyenek ellen hanem a vénasszonyok ellen akik azt hiszikmcsak nekik van net és olyat osztanak meg mintha még nem hallottuk volna ami a csapból is folyik.

2015. szept. 25. 13:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a t.köm az a fácsé?
2015. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!