Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek baja van a másikkal azt úgy intézi el, hogy vissza se ír egyáltalán, meg se nézi az üzeneteit?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy inkább értelmesen meg lehetne vele beszélni a dolgot
2015. szept. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez így kevés információ. Mi az üzenet, amire nem válaszol? Mi történt, amire ennyire megsértődött?
2015. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez a legnagyobb taplóság...utálom, ha valaki nem ír vissza, és ha nem ártottam neki semmit, nincs rá jó magyarázat
2015. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szimpla gyerekes viselkedés.
2015. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is ki nem állhatom...
2015. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert a másik már annyira fárasztó és nem, nem akar megbeszélni vele semmit.
2015. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez egy őszinte reakció. Én sem szoktam jópofizni olyan emberekkel akik nem érdekelnek.
2015. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha régebb óta ismerem, akkor egy gyerekes reakció. Mert normális felnőtt emberek meg tudják beszélni ha van valami problémájuk. Ha nem ismerem olyan régóta, akkor is elvárnám hogy ha "un" vagy "fárasztom" azt is megmondja, és nem így húzza ki magát.
2015. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!