Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Domináns emberek is lehetnek...

Domináns emberek is lehetnek kedvesek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre ,hogy domináns emberek inkább arrogánsak olykor végletekig elmennek ,hogy akaratukat biztosítsák

.Az erőszakosságukban ,határozottságukban rejlik a irányítási hatalmuk,ha kicsit meglágyulnak akkor gyengül a dominanciája.Vajon lehet egy vezetőszemélyiség is kedves?


2015. szept. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,tud kedves lenni! Csak nem olyan sokszor.
2015. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy valaki törtető és gerinctelen nem lesz még domináns. Az igazán karizmatikus embereknek nem kell különösebben fegyelmezni, erőszakosnak lenni másokkal, sőt...
2015. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kedves, a 3. jól írta. A bunkóság és a dominancia nem egyenlő.
2015. okt. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg..de a dominancia sokszor felsőbbségbe csap át, amit másokkal(gyengébbekkel) éreztetnek..ők sokszor észre sem veszik h mit tesznek, tehát nem szándékoltan ilyenek..én személy szerint nem szeretem alapjáraton az erőszakosan domináns embereket, de aki csak érezteti, vagyis vezetői szerepben tetszeleg azzal nincs baj..

Amúgy tapasztalat h egy egy domináns embert úgy tudsz leszerelni ha teszel arra amit mond..nem kell vele foglalkozni..ez vagy erőszakra sarkalja(igen keveseket szerintem) vagy érdekes módon ezzel nyered el a tiszteletét..persze munkahelyen ez kizárt ha a főnököd..

Szóval ne hagyd h dominánsak legyenek veled, nem kell vele szembeszállni, csak egyszerűen tenni kell a fejére..

2015. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!