Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek domináns?

Hogyan legyek domináns?

Figyelt kérdés

Nem tisztelnek.

Azt akarom hogy jobban tiszteljenek, elfogadjanak.

Egyenlőre nem vagyok valami jó testalkatú, kigyúrt izomagyú gorilla. De értelmes vagyok.

Ha tudnám hogy hogyan kezdjem el, miket kéne tennem akkor biztos sikerülne, mindenem megvan hozzá, jók a meglátásaim. Nem arról van szó hogy nincs meg a gerincem ahhoz hogy valakit a sárba tiporjak, megalázzak, csak nem tudom hogy kit kéne és mily módon hogy elérjem a célomat.


2015. febr. 13. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán tanulható..

Személyiség kell hozzá


Valtoznos kell, olvass sok önfejlesztő könyvet, azokban nagyon sok személyiségfejlesztő dolog van, ami segít ezekben.

Vezetésre okítók leginkább, hiszen avezetőkre hallgatnak,més figyelnek, azkkor jó vezetők

2015. febr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát nehéz tanulni, de fejleszthető


1.

2015. febr. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó hogy nincs meg a gerincem ahhoz hogy valakit a sárba tiporjak, megalázzak, csak nem tudom hogy kit kéne és mily módon hogy elérjem a célomat."

Nem attól domináns valaki, hogy bárkit, bárhol, bármikor sárba tud taposni! Sőt, a megalázáshoz nem kell gerinc sem!

.

Ha a fentieket tartod dominanciának, javaslom, vegyél magadnak harckocsit (tankot), azzal biztos sikert érsz el.

2015. febr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attol hogy masokat a sarba tiporsz es megalazol, nem dominans leszel, hanem egy agressziv kocsog.


A dominancia belulrol jon. Azt hiszed a farkasfalkaban az alfahimek az iskolaban tanultak az alfahimkedest?

2015. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy sklotam el az utolsó mondaton???

Azokban, akik nem önerejükből, hanem másokon taposásal jutnak előrébb senni dominancia nincs.. És éppen semmi gerincük és vastag a bőr a képükön..

Senki enm tiszteli őket


Az igazi dominanciája akkor van az embernek, ha szeretik, és nem neki kell taposnia másokon, hanem mások önszántukból segítik az előrejutását szimpátiából, szeretetből, tiszteletből, de leginkább azért mert tudják, hogy ha a vezetőjük előrébb kerül, akkor azáltal ők is..


Sokkal magasabbra és többre lehet jutni így, mint taposással..

Mert egyszer jön valaki, akinek nagyobb a talpa, aztan akkora kakiban találja magat az ember, amiből nem tud kimászni egyedül, de nem lesz aki kihúzza, míg az előző esetben at sem tudoja kinek. Akezét fogja meg..

Remélem van anyni gógyid, hogy felfogd.

2015. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!