Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is így látjátok az embereke...

Ti is így látjátok az embereket vagy az én gondolkodásom olyan, mint egy csodabogáré?

Figyelt kérdés
Az átlag emberek az egyszerűbb utat választják, feladják az elveiket vagy nincsenek is elveik illetve az enyémektől nagyon eltérők. Gondolok itt pl. olyan munkahelyi dolgokra, ahol a komaság kerül előtérbe, a problémák eltussolása, szabálytalanságok és az emberek többsége beáll a sorba. Mintha nem csinálnának erkölcsi, morális kérdést ezekből a dolgokból. Kisebbségben vannak azok, akik nem automatikusan a könnyebbik (de nem etikus) utat választják. Ezen túl vannak azok az emberek, akikre nem tudok ennél jobb szót, betegek. Akik képtelenek a kompromisszumra, nem tudnak vitázni, kulturált vitát nem lehet velük folytatni, mert átmennek személyeskedésbe, sértegetésbe, lek.@znak, mert valamiről másképp gondolkodsz. Kicsit el vagyok keseredve, hogy olyan kevés embert ismerek, akinek vannak elvei és aszerint is él, dolgozik, stb.
2015. szept. 26. 19:14
 1/4 piriiiii ***** válasza:
Így látom én is, ne aggódj.
2015. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alkalmazottként a többség nem nyitja ki a száját és mondja el a véleményét, mert akkor kereshet másik állást. Pénz meg kell, mert valamiből meg kell élni!

Engem is zavar sok minden a cégnél ahol dolgozom, főleg a pluszmunka meg a nagy felelősség, de fizetés az nincs semmi plusz! Sőt levonnak ha valamit elrontasz!

2015. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a teljesen átlagos tini felfogás. Olyané, aki még sosem dolgozott.
2015. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi

#2 Nem elbagatellizálni akarom, amit mondasz, de ennél nagyobb súlyú dolgokról van szó.

#3 6 éve elég felelősségteljes munkakörben dolgozom a szakmámban, de ha a felnőtté válást a megalkuvás jelenti, akkor valóban nem nőttem még fel.

2015. szept. 27. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!