Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van, lehetne fejleszt...

Ez miért van, lehetne fejleszteni?

Figyelt kérdés

Engem általában felismernek azok akikkel azelőtt már találkoztam,de viszont én nem ismerem meg őket..

Ezt lehet fejleszteni ,vagy ez mitől van nem figyelek esetleg a másikra eléggé?



2015. szept. 27. 00:37
 1/2 anonim válasza:
Arc, név memória, ez mindenkinél másmilyen van aki első találkozás után örök életéig tudnmi fogja, hogy ki az a valaki viszont van akinek több találkozás kell hogy emlékezen arra a valakire. Igen lehet fejleszteni, képekhez csatolj neveket és gyakorolgasd először sorban utána keverd össze a képeket és úgy mond a nevet, hogy csak találomra veszel ki egyett és egy idő után belejösz.
2015. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mostanában lettem így, hogy 5 perccel később elfelejtem a nevüket arcukat, viszont van akiére meg 10 év után is emlékszek. Akkor van amikor nem figyelek oda, vagy azért mert alapból nem is érdekel az illető és nem szándékszom találkozni vele többet, vagy azért mert nagyon máshol járnak a gondolataim, ez a ritkábbik eset. Szóval próbálj meg jobban figyelni, koncentrálni az illetőre, én akaratlanul is végig vizslatom az illetőt és magamban megjegyzem a főbb ismertetőjegyeit, innen jut eszembe később
2015. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!