Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberi keptelenseg elerni...

Emberi keptelenseg elerni azt, hogy egy nocsabaszz pasi megvaltozzon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy milyen, szeretem ot ennek ellenere, es mindig ugy ereztem, ezalatt a sok ev alatt, hogy talan nem lehetetlen megvaltoztatni, csak sokat kell vele foglalkozni.

Remenytelen lenne a dolog, nem lehetetlen megvaltoztatni, ha meg nem nott be a feje lagya ilyen teren 30+osan se?


2015. szept. 27. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Évek óta nem tudod megváltoztatni, akkor mire vársz még??

Az esetedben reménytelen, pontosan.


Megváltozhat, de ahhoz az a bizonyos nő kell.


Ha te lennél, már nem ilyen lenne.

2015. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyutt. Kb minden evben megprobal hozzam kozeledni, de folyton megijedek tole... Nem 1x kikosaraztam, megis neha azon kaptam, hogy csak ugy ul, engem nez...
2015. szept. 27. 13:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Szindbád nem hagyja maga mögött a tengert. Kiköt itt-ott, aztán megint hajóra száll.

Valaki saját elhatározásából és akaraterejével megváltozhat. De megváltoztatni egy másik embert nem lehet.

2015. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Es rabirni arra, hogy meg akarjon valtozni?

Komolyan mondom bbarmit megtennek...

2015. szept. 27. 13:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Remélem legalább már nagykorú vagy. Az ilyen férfiak könnyű prédái a naiv, önbizalom hiányos, tapasztalatlan lányok. Már eleve az elképzelés, hogy bárkit is meg kellene változtatnod, téves és ilyen felfogásra nem épülhet érett párkapcsolat. Ismerkedj hozzád hasonló fiúkkal, korban is, mentalitásban is.
2015. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy biztos vagy benne, ő tetszik neked? Ismered-e annyira? vagy csak imponál, hogy tetszel neki és ezt kifejezi feléd? Lehet ritkán van ilyenben részed, hízeleg a hiúságodnak, de ezt kár lenne összetéveszteni a szerelemmel.
2015. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

A nő férjhez megy mert reméli, hogy megváltozik. Ez egy tévedés.

A férfi elveszi a nőt és reméli, nem változik meg.Ez is egy tévedés.

2015. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

kb. minden évben?? tényleg komoly érzelmei lehetnek feléd....


nyugodtan lepontozhatsz megint, mert tudom, hogy fáj az igazság, de ez felejtős.

2015. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit. Akkor megis miert erzem, hogy o az igazi, ha felejtos?

Nem vagyok gyerek, mindig mondogatom magamnak, hogy nem kell o nekem, de akkor megis miert nem talalok mar 4-5 eve mast?

2015. szept. 27. 14:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert kihívást látsz benne, és mert valami nem stimmel nálad. ( Nálam, sem, nyugi :D )Már rég mással kellene foglalkoznod, csak azért is, hogy túl lehess rajta. Új élmények, új érzések normális esetben elfeledtetnék. Egy kis álmodozó tinilánynak ( vagyis azon a szinten lévőnek) tűnsz ennyi alapján, de ugyyeee neeeeeem? :) )
2015. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!