Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberi keptelenseg elerni...

Emberi keptelenseg elerni azt, hogy egy nocsabaszz pasi megvaltozzon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy milyen, szeretem ot ennek ellenere, es mindig ugy ereztem, ezalatt a sok ev alatt, hogy talan nem lehetetlen megvaltoztatni, csak sokat kell vele foglalkozni.

Remenytelen lenne a dolog, nem lehetetlen megvaltoztatni, ha meg nem nott be a feje lagya ilyen teren 30+osan se?


2015. szept. 27. 13:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tininek, tini nem vagyok, mivel 22 eves vagyok.

Szeretnem elengedni ot, de semmilyen teren nem jon ossze az eletem. Elmenyeim alig vannak ujak, mivel ami engem erdekelne, az mast nem erdekel. Az olvasasba temetkeztem egy idoben, de mara mar az sem erdekel...

Almodozonak meg almodozo vagyok, sajnos, es ezen nem fogok tudni valtoztatni, talan soha...

2015. szept. 27. 14:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szánom, de ez a pasi neked csak egy rögeszme, de nem érzelmek, és neki sem te. Járj el a barátokkal ide-oda és majd megjön az ihlet.
2015. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

új pasis élményre gondoltam.


22 vagy, fiatal, élj, ne egy nagy lófac semmire pazarold el az éveidet....

2015. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen megváltozhat én már láttam erre példát. De valami olyannak kell történie ami megváltoztatja és arra készteti hogy lezárja a múltat.

Ha ellenállsz neki és arra készteted hogy férfiként udvaroljon és harcoljon érted akkor talán igen. Te tudod mennyire értékes a férfi és érdemes- e hosszútávon foglalkozni vele. Ha gondolod dobj privátot és talán tudok segíteni. A szemem előtt volt egy konkrét példa ..

2015. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 14-re. Férfi vagyok, és van férfi, aki az eszével gondolkozik ,és van aki a ..szával. Ez sajnos ilyen egyszerű, hiába találsz ellenpéldát, ha egy kivételre jut ezer igazolás. Kutyából nem lesz szalonna. Inkább járj el társaságba, ismerkedj, találd meg az igazit, akivél érdemes is együtt élni.
2015. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15:30, de jó, hogy leírtad.


Bár attól tartok, hogy a kérdező már privizik vele és lefutja ezt a kört, újabb hónapokat, évet, éveket pazarolva az életéből a nagy semmire, aztán majd megbánja, de esetleg még pofára is esik.


De hát nem baaaaj, tanul a saját hibájából...talán. :)

2015. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mókuska, ha tizenvalahány évesen kezdett ismerkedni, akkor több, mint 10 évnyi "nőcsábászat" van mögötte, minimum 30-40 csajszival. Miből gondolod, hogy te annyira különb vagy mindegyiknél, hogy majd pont miattad fog felhagyni az eddigi kicsapongásokkal, téged elvenni és felcsinálni és soha többet nem ránézni más nőkre..? Kicsit égig ér a hiúságod, nem gondolod? Nem kellesz neki, ha kellenél, akkor nem évente egyszer próbálná ledumálni rólad a bugyit, két másik luvnya között... gondolkozz ezen.
2015. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!