Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egész...

Miért van az, hogy egész évben szidják a rendőröket, most meg ha baj van mindenki őket magasztalja?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallani, hogy köcsög rendőr, csak a hülye megy rendőrnek, mocskos szemkilövetők, nulla IQ, utálja őket mindenki, stb... Most meg tele van posztolva minden, hogy éljenek a rendőrök, köszönjük, minket védenek, magyar rendőr veled vagyunk, ingyen kávé, stb...nem kétszínűség ez? Tehát ha már az emberek pic.sáját védik, akkor egyből jó, hogy vannak...
2015. szept. 27. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Azért fizetik őket, nem csak a traffipaxozásért:)
2015. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kétszínűség, inkább egyértelmű reakció. Eddig az volt a dolguk, hogy megbüntessenek ha gyorsabban vezeted az autót, vagy ittál fél kortyot vezetés előtt. Akik nem csinálnak ilyeneket nem utálják a rendőröket, akik igen azok is csak amiatt, mert ilyenkor nekik kell fizetniük a büntetést. Most más a helyzet, védik a határainkat, tulajdonképpen minket, ez nyilván tetszik az embereknek, ez nem olyan, mint amikor nekiállnak köcsögölni, hogy van-e láthatósági mellényed az utastérben.
2015. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem kedvelem a rendőröket, de nem a szokásos sztereotíoiák miatt. Nem gondolom, hogy például egy nyomozó buta ember lenne, stb. A tapasztalatai miatt vagyok rossz véleménnyel, és voltam korábban is (pl. embereket vernek meg, nőt erőszakolnak, amit állam bácsi eltussol nekik, nehogy elvesszen a rendőrökbe vetett bizalom, korruptak). Természetesen ez csak egy rétege a rendőröknek, akik etikusan végzik a munkájukat azoknak minden tiszteletem, korábban és most is.
2015. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, nemrég volt is belőle egy vitám, pont ezért.

Parancsot teljesítő droidok, nem rajtuk múlik, hogy mit csinálnak, hanem azon, aki meghozza a döntéseket, és parancsot osztogat.

Amikor az volt a parancs, hogy viperával a szart is kiverjék a jogosan tüntetőkből, meg szarrálőjjék őket gumilövedékkel, akkor azt is szemrebbenés nélkül megcsinálták.

Most, hasznos dolgot csinálnak, de ez nem rajtuk múlik, nem az ő döntésük, és kitudja, meddig tart?!


Azt is lehetett látni, mikor a megépített kerítéshez odamentek a megszállók, a rendőrök meg kinyitották nekik a kapukat.

Akkor épp az volt a parancs.


Úgyhogy a szememben most is ugyanolyan szemét csürhe, mint mindig is volt.


Sőt , megkockáztatom, ez az egész határvédelmi parasztvakítás csak egy megjátszott színház, felraknak 1-2 fényképet, 1-2 videót, a hír24 bérfirkászai megírnak 1-2 cikket, az eu asszisztál a felháborodásával, stb...


De ez mind csak azért van, hogy ne törjön ki forradalom az országban, a háttérben viszont már megy a letelepítés. Legalább is a személyes tapasztalatok, és a valós emberek beszámolói erre engednek következtetni.


Gyorsan betelepítenek párezer szarcsimbókot, hogy utána már semmit ne lehessen csinálni, akárhogy tiltakozunk.

2015. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!