Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan ennyire kevés a...

Komolyan ennyire kevés a különleges ember? De a normális is?!? Miért látok rosszul mindent? Hogy van ez? :/

Figyelt kérdés

Igen meleg témakör, ugyanis jómagam is az vagyok, de talán nem is igazán ez a lényeg, csak szeretnék hasonló gondolkodású embereket megismerni, és legnagyobb valószínűséggel azt csak toleránsok között vagy melegek közt találom meg, ezért írtam ide. :)

<<ELÉG HOSSZÚ LESZ, SZÓVAL CSAK HA ÉRDEKEL OLVASD EL>>


Lehet kicsit zavaros maga a leírásom, talán még a kérdésem is, hiszen nem vagyok túlságosan a "toppon" lelkileg.

Összességében megvan mindenem, amire a legtöbben elvárnak ilyen korban és ilyen orientációval. Elfogadó, szerető és támogató családom,jó eredmények, biztos anyagi helyet és szerető barátok, osztálytársak, akik szintén elfogadóak meg elég sok "szerető" akik azonban sajnos szóba sem jöhetnek kapcsolat terén.Igazából nem is kapcsolatra vágyom talán, hanem egy társra, aki inkább mondható a lelki társamnak. Nagyon távol érzem magam a legtöbb embertől, és a hétköznapi gondolkodástól, hiába borzasztóan tudok hasonulni a "szürkeséghez".

Teljes egyszerűséggel magányos vagyok, ahogyan megannyian, de egyben motiválatlan és céltalan is. Ha tehetségem is van bármihez, egyszerűen nem látom értelmét senkinek. Ha írok, ha rajzolok, ha megosztok valamit másokkal, vagy csak éppen magamnak örökítek meg pillanatokat, gondolatokat, érzéseket, egyszerűen elgondolkozom és egy dolog jut eszembe: " miért kell ez?" Nem... Mindig próbálok újat, de nem. Keresem a boldogságot, de ezt szerintem nem képes megadni némi hobbi vagy könyv, film, vagy alkotás, még ha eddig enyhítették is ezt a negatív érzést...

Hiába fogalmazódik meg bennem annyi minden és annyi érzés, ha egyszerűen nincs kivel megosztani, mert hiába próbálom a körülöttem lévőket kicsit beavatni a "világomba" egyszerűen nem értik a "nyelvem". A hétköznapi dolgok iránt már teljesen közömbös lettem, így hajlamos vagyok depresszióba esni. A kapcsolataimmal is ez volt a legnagyobb gond...Sosem tudtam igazán szeretni, mert a társamból mindig hiányzott ez a "más" amit bennem sosem értettek.

Nem, félreértés ne essek. nem tartom magam különlegesnek, és én mindenkit elfogadok, próbálom a szépet látni az emberekben, azonban jó lenne kissé "kiteljesednem". ((Ezen szövegem ellenére vallójában 0 önbizalmam van, szóval ismét csak színlelem magam :D))

Szeretnék új embereket megismerni, és kicsit visszakapni a hitem az emberiségben, ugyanis képtelen vagyok így élni,hogy nem is adhatom át magam igazán senkinek.


Nem várok semmit ettől a kérdéstől, csak próbáltam leírni a hitetlenkedésem alapjait :D És nem kell gyógyszer, hobbi, pszichológus! :) Jártam már ezeket, de nem juttattak előre. Nem érzem magam betegnek, hisz képes vagyok a boldogságra, csak a tartós céljaim és a "köreim" nem alakultak ki. "Annyira szeretnék nyitni a világra, és annyira szeretnék többet, csak nem tudom hogyan..."


Rosszabb esetben sajnálom, hogy feleslegesen ezzel kellett töltened az időd :(



17/F Debrecen



2015. szept. 27. 20:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__5..

Régebbi kérdésem, kevésbé sikeres de itt legalább írtam valamennyit magamról :D Na így már tényleg regény! :D

2015. szept. 27. 20:13
 2/27 kovpet ***** válasza:
51%

Szerintem kicsit túlgondolod ezt az "élet" nevű játékot.

Legyél simán jó ember és legyenek barátaid. Nem egy ember kell, aki pont mindenben megért, hanem több, akik összességében megértenek.


Aztán lesz egy, aki teljesen alkalmatlan a veled való kapcsolatra, viszont jól beleszeretsz és szenvedni fogsz tőle. Tudod, ez az, amit életnek hívunk. Nem valami nagy szám, de ha ez sem lenne, akkor semmi nem lenne :)

2015. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
:D Sajnos nekem olyanba sem megy "beleszeretni" aki teljesen más és elérhetetlen. Aki elérhetetlen és más általában az nem jöhet szóba. De teljesen igazad van, másoknak én is ezt tanácsolom
2015. szept. 27. 20:20
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem írhatsz, ha szeretnél. 18 éves vagyok, meleg, Budapestről.
2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szexbarátság szóba jöhet nálad?
2015. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Persze azért filozofálok itt este órákat és írok százoldalas regényeket, mert szexkapcsit akarok :D Arra ott a planet, csak egy kép kell! Azt nem kell túlbonyolítani XD
2015. szept. 27. 20:33
 7/27 anonim ***** válasza:
Szexbarátság. Két emberről szól, akik amúgy tök jó barátok, csak néha lefekszenek egymással.
2015. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem a témához kapcsolódik, de ez a "toleráns" kifejezés téged nem irritál?


Ha valaki azt mondja neked, hogy tolerálja a melegségedet, az nem hangzik visszásan?


Mintha ez olyasmi lenne, ami toleranciára szorul...


A másik ilyen szó az "elfogni"

Az aprópénzt lehet elfogadni, amivel megdobálnak, ha csöves vagy. Nem a homoszexuálisokat... Legalább is engem nehogy már elfogadjon valaki, akinek nem kínált fel senki..:D

2015. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Jelen értelemben hogy fejezzem ki, hogy a sulimban is szeretnek, a családom is, és a barátaim is, még a tanáraim is, akik nagyrészt tudják rólam? :D Persze nem mind akaratlagos...sokan levágták mások meg pletykák... régi megbízható barátnők..igen :D
2015. szept. 27. 20:39
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Különleges ember vagy, bármikor szívesen töltöm az időt azzal hogy ilyeneket olvassak, akár privátban is ;) 20(!)/F
2015. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!