Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog 16 évesen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog 16 évesen, ha úgy érzem, találtam valakit, akik örök életemre különleges marad a számomra?

Figyelt kérdés
Rémségesen a padlón voltam, gyűlöltem magam és úgy hittem, mindenki más is utál és semmi sem segíthet rajtam. Aztán eldöntöttem, hogy színjátszó szakkörre szeretnék járni a sulinkban. Gyakorlatilag ez mentette meg az életem! Vagyis sokkal inkább egy srác, aki szintén oda jár. Ő fél évvel fiatalabb nálam és gyakorlatilag első látásra beleszerettem, de mivel egyszer már hatalmasat csalódtam egy viszonzatlan szerelem miatt, csupán 4 hónappal később mertem bevallani magamnak. Hozzá hasonló személlyel soha életemben nem találkoztam még. Annyi pozitív energiát adott nekem, mindig biztatott, megnőtt az önbizalmam, elfogadtam magam, és rengeteg új barátom lett. És gyakorlatilag a sírást is abbahagytam. Soha senki nem tett még ennyit értem. Annyira mély érzéseim vannak iránta, hogy néha betegesnek érzem magam. De akkor is ő a hős a számomra, aki megmentett engem a saját önmarcangolásomtól. Viszont félek, mert talán ő nem szerelemmel gondol rám. De akkor sem értem, a színjátszón mindig párban akart velem lenni, elég zavarba ejtő szituációkban. De ő azt állítja, én vagyok a legjobb barátja, és nem ér rá csajozni, leköti a suli. Persze érdekelte,van-e pasim. De tavaly október óta ismer, ez a kérdés teljesen nonszensz! Én úgy látom, egyszerűen csak éretlen. Az én érzéseim nem fognak egykönnyen változni, szóval azt hiszem, várok, amíg rá nem jön arra, hogyan is áll a kapcsolatunk. Bocsi, hogy hosszú . :(

2013. aug. 5. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Elég sok tini hiszi így.
2013. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez lesz az utolsó eset, hogy így gondolod.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
#1 Ott a pont.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én most nem igazán értem a kérdést. Örülj neki, hogy találtál valakit, akiért rajonghatsz, azzal ne foglalkozz, hogy mással is volt-e ilyen(de hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem nem rémlik, hogy történt volna velem ilyesmi).
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ez a természetes.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mindenkinél így kezdődik, hogy örökre együtt ... a fenéket! :D
2013. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Várj egy kis ideig, hátha észbe kap.
2013. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem lehet ilyen, csak ritka

és az is lehet hogy tényleg csak barátként tekint rád

de persze később bármi lehet belőle

viszont ha azt mondja hogy ő nem akar tőled többet, akkor el kell fogadnod

2013. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De kis cuki vagy :))
2013. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!