Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerelmem 18. születésnapjára...

Szerelmem 18. születésnapjára milyen különleges ajándékot vegyek? . Minden normális válaszért hálás vagyok

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hónapja vagyok együtt a barátommal, és szeptemberben lesz a 18. születésnapja. Nagyon különleges ajándékot szeretnék neki vásárolni/készíteni, de egyenlőre nincs ötletem. Szereti a motorokat, és nagyon romantikus. Az ékszereket is szereti, de rengeteg van neki belőle, szóval azt nem szeretnék ajándékozni Neki. A ballagásomra ő egy Mr. , Mrs. páros pulóvert csináltatott. Nagyon tetszett, és én is valami kreatívval szeretném Őt meglepni, nagyon fontos lenne. Az ilyen sablon dolgokat (parfüm, könyv, kulcstartó, párna, fotókönyv) hanyagolnám, rengeteg van neki. Mondtam neki, hogy adjon segítséget, hogy mire lenne szüksége, de azt mondta hogy nem szeretne semmi mást születésnapjára, csak hogy szeressem Őt! Valami ötletes dolgot szeretnék, ami emlékezetes marad Számára!! Irhattok olyat, amivel Ti leptétek meg párotokat. Köszönöm a vélaszokat előre is!

15/L



2013. júl. 15. 23:27
 1/3 A kérdező kommentje:

*Válaszokat

Bocsánat, el gépeltem :-)

2013. júl. 15. 23:29
 2/3 piriiiiii ***** válasza:
Szerintem ne tárgyat adj neki, hanem tényleg azt, amit kért. Azt, hogy szeresd. Tehát tölts vele egy napot, egy nagyon emlékezetes napot, menjetek kirándulni, vigyetek finom kaját, beszélgessetek, pihenjetek együtt. A közös program sokkal jobb, mint valami tárgy.
2013. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Akkor valami jó programot kitalálok :)
2013. júl. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!