Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az csak átmenetni állapot...

Az csak átmenetni állapot hogy ilyen fiatalon természetesnek veszem hogy én nem számítok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és sokat csúfoltak általánosban is és középiskola 1. évében is mert visszahúzódó vagyok.


Én azt már természetesnek veszem hogy csak iskolába járok és miután hazajöttem mindig itthon vagyok.


Az emberekkel is ez van... Természetesnek veszem hogy másokkal foglalkoznak, hívják őket, adnak nekik, kapnak, beszélgetnek, de velem nem.


Vagy ha mondjuk szeretnék valahova is menni például röpizni akkor egyből visszatart a gondolat hogy el fognak küldeni.


Barátaim sincsenek és elképzelhetetlennek tartom hogy nekem valaha is barátnőm lesz pedig nagyon szeretnék.


Ez így fog maradni? Kb egész életemben így volt ( a szüleimre számíthattam), de komolyabban csak 4 éve van ez.


2015. szept. 27. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem állsz ki magadért és hagyod, hogy még kb. szarba se vegyenek, ez magától megváltozni nem fog.
2015. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj meg barátkozni van még rajtad kivűl csendesebb fiú ? pl vele , én is ilyen voltam csak lányba aztán az élet szépen fokozatosan megkeményít.
2015. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a napi "negativitás" adag is... :D
2015. szept. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam,és még mindig ilyen vagyok....szerintem nem fogsz változni



19/L

2015. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy is változni fog. Tapasztalat. 15/L
2015. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!