Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez? Ti is szoktatok...

Normális ez? Ti is szoktatok az agyatokban, embereket kitalalni es azzal szorakozni, hogy iranyitjatok őket?

Figyelt kérdés
Mintha egy filmet forgatnek,mindig talalok ki szereploket (vagy neha en is szereplek benne) es ez szorakoztat engem,pedig sokszor negatív dolgokat is jatszok az agyamban. Más is csinal ilyet? Normalis ez?

2015. szept. 29. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Sims-nek hívják.
2015. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem írod le? Akkor valamelyik amatőr írói oldalon másokat is szórakoztathatna. Lehet hogy van tehetséged hozzá.
2015. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én minden nap szoktam!

Olyan mint 1 sorozat,amit te írsz.Ezért szeretnék rendező(film író vagy hogy hívják)lenni :)

És nagyon nagyon jó :DD

2015. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is szoktam ezt csinálni. Jó tudni h nem vagyok egyedül. XD
2015. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Korábban nekem is folyton járt a fantáziám.


Volt egy időszak, mikor katonának képzeltem magam, valami magas rangúnak, aki visszavonult, és csak néha akciózik. Pihenésképp meg nagy házam van és saját kis repülőm amivel repkedek. Plusz volt valami "nagy háború" ami egy hatalmas bummal ért véget, ami megsemmisítette mindkét küzdő fél hadseregét, és mindig úgy jön szóba, mint amikor a filmekben vietnámról beszélnek :D


De például ha filmet nézek is beleképzelem magam, hogy én is ott vagyok éppen, és megy a film. Vagy elképzelem hogy autóversenynél én is versenyző vagyok, vagy buszon ülve is épp hogy buszt vezetek, beszélgetek valakivel akivel valóságban nem :D

2015. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Vagy éjszakai buszozásnál szoktam azt elképzelni hogy épp egy vadászgépen, vagy felderítő gépen ülök, és éjszaka repülök, nem látok semmit csak a műszereket, érzem a gép rázkódását...
2015. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát én minden nap ezt csinálom... xd
2015. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ezt csinálom :)
2015. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy még egy ilyen kérdésnél is le tudnak pontozni, ezen mi az ami nem hasznos? :D
2015. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szamomra hasznos volt;p:))
2015. szept. 30. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!