Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most lehet eleg hulyen fog...

Ez most lehet eleg hulyen fog hangzani de nagyon kivancsi vagyok hogy mitol vagy miert van az ha egy ismerosunk elmegy szorakozni es rairunk o elis olvassa de nem valaszol ra?

Figyelt kérdés
Ezt csak azert mertem megkerdezni mert regebben mindig valaszolt meg koncert kezdes elott. Es azert merek rairni mert tudom h koncerrt elott sokat meg a mobiljat nyomkodni szokta es el is olvassa csak mar nem valaszol ra mint regebben. Pedig font van es olvassa is. Es tudom h ha elkezdodik a buli akkor nem irok ra es nem szoktam zavarni csak elotte mig nem kezdodik el.

#Facebook uzenet #olvasasa
2014. dec. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán olyan helyzetben van éppen, hogy nem tud írni, esetleg még út közben vagy beszélget másokkal.
2014. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De latom h elolvassa mindig csak hiaba kerdezem meg csak egyetlen mondatot sem ir. Meg az is eleg lenne nekem ha mar elolvasgatja
2014. dec. 20. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok a dolga,sok emberrel beszél és ezért nem válaszol


Nekem is volt már hogy barátom elolvasta de elfelejtett válaszolni mert sok emberrel beszélt,utána mennie kellett dolgozni

utána pár nappal később válaszolt

2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elolvasta, de az nem azt jelenti, hogy válaszolni is tud. Beszélget valakivel, sorban áll valamiért, intézkedik valamit.

Egyáltalán miért gond, hogy pont a koncert előtt nem válaszolt?

2014. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
tudod, van a tűréshatár. lehet, hogy eddig udvarias volt, de most elérte azt. szerintem ne "zaklasd", amúgy sem érdemli meg, hogy ráírj, ha még válaszolni sem képes, várd meg, hogy ő keressen.
2014. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek különleges érzékük van hozzá, hogy rosszkor keressenek, akár telefonon akár másképp. Nálunk a családban apám ilyen, mindig eltalálja az alkalmatlan pillanatot. Persze nem lát át a készüléken, de már mondtam neki, hogy ha nem reagálok, akkor nem tudok.
2014. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!