Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diszgráfián mivel lehet javítani?

Diszgráfián mivel lehet javítani?

Figyelt kérdés
Nincs róla papírom, de elég csúnya az írásom. Hozzáteszem, NEM helyesírási hibáim vannak, csak szinte olvashatatlan az írásom.

2015. szept. 29. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Szerintem te nem diszgráfiás vagy, csak egyszerűen csúnya az írásod. Ha csak az iskolában írod, azokat amiket a füzetbe kell, az kevés. Otthon is vegyél elő minden nap egy papírt és írj rá valami nem hosszú de nem is rövid szöveget. egy idő után valamivel szerintem szebb lesz. Az meg egy másik kérdés, ha orvos mondta, hogy diszgráfiás vagy de akkor nem tudom, hogy mit kell tenni
2015. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jártam dokinál ezzel, net alapján vizsgálgattam magam. A másolást már én is hallottam pár fele, már be is szereztem elsős füzetkéket és szünetben nekifogok. :)
2015. okt. 20. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!