Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meggondolatlanul fecsegek...

Meggondolatlanul fecsegek állandóan, néha olyan gyerekes vagyok, hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés

Minden kijön a számon ami épp eszembe jut.

Sokszor megbántok ezzel sok mindenkit valahol tudom is de nem tudok ellent mondani, muszáj vagyok kiadni magamból mert belebetegedek.

Anyósom azt mondta hogy néha hallgatni jobb mint bele bonyolódni a dolgokba, jó de nem megy általában a hallgatás.

Eleinte még tudom is tartani magamat de amikor belemélyülünk egyes beszélgetésekbe akkor azon kapom magamat hogy már megint feleslegesen beszélek.

Általában olyan dolgokat mondok, ami talán másnál még csak a gondolataiban fordul csak elő, vagy még ott sem.

Arról nem is beszélve hogy a gondolkodásom is egészen más mint az átlag embereké, szerintem nekem gyengébb az agyi kapacitásom.

Ha valaki valamit elől közelítene meg akkor én hátulról.

Ha az átlag ember kicsit választ én nagyot.

Na értitek mindenek az ellenkezőjét csinálom és másként csinálom a dolgokat, az eredmény ugyanaz csak bonyolultabb úton, mert meggondolatlan vagyok.

Valami módszer van erre?



2015. szept. 2. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel másokat bántasz. Nagyon. Vagy elindítasz egy durva lavinát, öngyilkosságot akár.

Ha ennyi felelősségtudatod nincs, menj el szakemberhez, segíthet

2015. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne változtatnod? Valószínűleg nem találtad meg azt a befogadó közeget, akik tolerálják ezt a viselkedést vagy azokat akik olyanok mint te. Én mondjuk kifejezetten szeretem a nyílt, őszinte embereket vagy az olyanokat akik egy szituációt más nézőpontból látják, így formálhatják az én véleményemet is. Ez szerintem nem rossz dolog, ha annak érzed változtass, de csak is magad miatt, ne azért, mert azt mondják.
2015. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nehezen barátkozom, sőt sehogy.

Lehet ezért is van az ha hazaérnek a családtagok akkor rájuk zúdítom magamat mint egy záporesőt.

Ha valami szúrja a szemem akkor azt bevágom, nem tudom megállni hogy ne mondjam el, és szó nélkül tovább lépjek.

2015. szept. 2. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Mielott beszelsz, szamolj el 10-ig. Hatasos!
2015. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ez miért jó? Elfelejtem a mondanivalóm, vagy már nem lesz aktuális amit mondani akartam?

És mi van olyankor ha pl kérdeznek valamiről engem, és nincs idő magamban számolni 10 másodpercig, míg átgondolom hogy mit mondjak?

2015. szept. 2. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülyesség! Olyan vagy amilyen, téged így kell elfogadni. Egy idő után úgy is azok fognak köréd gyűlni akik elfogadják a kritikát. Akik nem, azok lemorzsolódnak. Ha meg látod hogy valakit megbántottál, kérj elnézést érte. Nem olyan bonyolult :)
2015. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a típus vagy,akinek lételeme,hogy magára vonja az emberek figyelmét,és szórakoztatásával mosolyra fakasszon mindenkit.

A párduc levetheti a foltosságát,és a zsiráf aggodalmával csökkentheti nyaka méretét?

Olyan foglalkozást kell választanod,ahol sokat kell beszélned.Ha kiszerepled magad munkádban-foglalkozásodban,nem kell fárasztanod környezeted annyira.

2015. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!