Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen utálok élni? Senki se érti meg és mindenki beleszól a dolgaimba. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm ezt a... életet. Nekem semmi élvezet nincs benne,utálom a sulit talán nem is ez a szak a nekem való és ez csak az első félévem,azt se tudom mit hoz jövő és a holnapi zárthelyin tuti megbukok. Aminek a következménye az lesz,hogy mégjobban utálok majd élni mégjobban cseszeget mindenki. Átjelentkezzek vagy ne? Jellememből adódóan az se menne,nehéz sokat akarok de kitartásom nulla. Időbeosztásom kritikán aluli. Közbe dolgoznom is kell,amit szintén gyűlölök. Pánikbeteg vagyok kínszenvedés az összes előadás,hatalmas energiát felemészt,hogy elmulasszam ezt a vackot. Szedek rá gyógyszert és felhíztam tőle vagy 15kgot és ezzel is idegel mindenki. Nem tetszek a fiúknak,nem értékel akkor se senki ha megszakadok!! ezért is van főleg elegem mindenből,ezért nincs motivációm már semmihez. Szeretni se szeret senki. Szóval megvan a kezem-lábam persze ki tudja meddig.. Ez az élet egy olyan dolog,hogy lehet a következő pillanatba a fejemre esik egy tégla,ellopják az összes vagyonom, kirúgnak a suliból,kidob a családom és az utcára kerülök. Semmi se biztos és semmi se jó. Más is szenved akkor miért kell élni? 20/L
2015. okt. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hm hat amikor en ilyen allapotban voltam, segitett, hogy egy haldoklo baratnommel beszelgettem, aki baromira nem akart meghalni, mert szeretett elni, igaz jo elete is volt egeszen a betegsegeig. akkor jottem ra, hogy az en problemaim lofasz az oveihez kepest. azota is gyakran eszembe jut, es erot meritek belole.
2015. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem hatalmas problémák ezek de mégis szenvedek tőlük :S
2015. okt. 1. 19:20
 3/4 opened paradise ***** válasza:
Ha nem szereted,akkor miért csinálod?
2015. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze,ertheto, hiszen mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb
2015. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!