Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos kislányom kb.2 hete...

Nyunyó* kérdése:

4 hónapos kislányom kb.2 hete csak éjjel 1-2 körül alszik el, előtte már 9-10 körül aludt. Akármit csinálok egyszerűen nem alszik el. Van hogy délután nem alszik, de akkor sem. Mit tanácsoltok? Már kezdek kimerülni. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 10:33
 1/4 Tica0121 ***** válasza:
Nekünk is ez volt... 3 hét alatt sikerült visszaállni a 10 órai elalvásra. Én felkeltettem reggel, napközben keveset hagytam aludni. Nekem sem aludta már délután sem, viszont az sem jó, mert akkor meg annyira fáradt, h amiatt nemtud aludni. Délután 4 körül egy óra alvás, így tud este elaludni kb. fél óra altatással.
2013. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet nekem 1éves lesz a lányom de kiskora óta 10-11 felé alszik el mostanában du. csak 3-4óráig alszik és hiába , nem dől ki előbb:(

Ők ilyenek:)

2013. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gergely006 válasza:
Használd ki az energiáját fáraszd ki,utána úgy fog aludni minta bunda!
2013. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!