Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztálytársam egy pszichopata?

Az osztálytársam egy pszichopata?

Figyelt kérdés
tehát történt egysmás az osztályunkban lévő fiúval ami nem hagy nyugodni. Folyton nyugodt , de iszonyat hamar feltudja húzni magát . Pl . Volt hogy leesett a füzete és elkezdett ordítozni meg felrugta a széket . Eléggé tartok tőle mert kiszámíthatatlan , pláne hogy még 6 csesztetik beleértve az osztályfőnököt is . Kijelentették az a hat személy hogy addig nem hagyják békén amíg nevelőintézetbe vagy diliházba nem csukják . Én odamentem hozzá hogy segítsek neki és azt mondta . "tudom hogy te is velük vagy , sőt az egész világ ellenem van . Nincs szükségem mások szánalmára , magamra vagyok utalva ". Bántott , hogy ezt mondta ugyan is én kb semmit nem beszéltem velük . De szerintetek hogy tudnék segíteni neki hogy ne lássa bennem a gonoszat ? Ő 16/f , én 16/l
2015. okt. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen viselkedésnek szinte mindig az otthoni nem megfelelő légkör az oka.

A szülők.

Állj hozzá kedvesen,semmit ne erőltess,ha tudsz,segíts neki.

Ő egy nagyon zárkózott embernek tűnik,valamiféle bizalmat kellene vele kiépítened,éreztesd vele,számíthat rád.

Pszichopata lenne?

Nem hinném.

Legalábbis ennyiből nehéz megmondani.

Egyébként felesleges megmentőt játszani, szánalomból felesleges foglalkoznod vele.

Ha látod az értékeit,úgy kicsit másabb,de úgyis van rizikó...én kapásból azt mondom, hagyd a fenébe, de te döntesz.

2015. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én viszont simán kinézem belőle, hogy egy rendes ember lenne, de tekintvén, hogy így hatan szándékosan rászállnak, és vélhetően mások is csak bäszkurálják egész nap, nem csoda, hogy megőrül. Egy kis kedvesség segíthet neki.
2015. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem pszichopata, csak csalódott. Sajnálom, hogy még az osztályfőnököd is bántja! Milyen tanár az ilyen?!


Próbálj vele beszélni, ha jobb kedve lesz! :)

2015. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kommunikációval.

+ én tudnék neki segíteni. Ha szeretnéd írj.

2015. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy pszihopata/ák áldozata.
2015. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ay carramba! ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló osztálytársam, ő is eléggé érdekesen viselkedett, de szerencsére már megváltozott.
2016. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!