Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy békénhagyjon...

Mit tegyek hogy békénhagyjon az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Ebben az évben lettem gimis, és mindig is az a típus voltam aki felkarolja azokat akiket mindenki bánt az iskolában. Sajnos most azonban nagyon pórul jártam ezzel. Mivel én elég csendes vagyok, nyilván hasonló barátot kerestem magamnak. Az osztályban van egy lány akit mindenki csúfol. Nem értettem hisz mindig olyan kedves, és aranyos mindenkivel. Elkezdtem vele barátkozni, és eleinte még semmi baj nem volt vele. Aztán kimutatta a foga fehérjét. Kiderült hogy egy kegyetlen és érzéketlen lány. Nagyon sokáig sikerült engem kihasználnia, és nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez. Pl. Azt mondta hogy ő rajta kívül engem senki se szeret, és még én örüljek neki hogy barátkozhatok vele. És eközben nem is veszekedtünk. Sajnos voltak még durvább beszólásai is. Eközben az igazi barátaimat elhanyagoltam, mert azt mondta róluk hogy engem sértegettek, ami persze nem volt igaz, csak olyan hülye voltam hogy hittem neki, és mikor nem engedett oda, még jól is esett hogy úgy törődik velem. Közben meg csak féltékeny volt. Nagyon sokáig sikerült kihasználnia, és neki köszönhetően már senkiben nem bízom. Egy idő után persze nekem is betelt a pohár, szóltam egy tanárnak, de akkor megint felvette a kedves arcát, és senki nem hitt nekem. Most pedig hogy már nem beszélek vele, már könyörög hogy legyünk megint barátok, és megígéri hogy többet nem lesz ilyen. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, mert bármennyire is megbántott, sajnálom, mert tényleg senki nem foglalkozik vele. Mit tegyek?

15/L



2015. márc. 1. 14:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Kérj a többi barátodtól elnézést, hogy hanyagoltad őket. Azzal a lánnyal meg ne foglalkozz hisztizzen saját magának. :)
2015. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne bocsáss meg egy ilyen dögnek ezek nem változnak meg. Próbálj közel kerülni újra a régi barátaidhoz ha nem megy ennél még a magány is jobb bár nem hiszem hogy annyira megharagudtak volna a volt barátaid
2015. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy lehet hogy pszichopata :/
2015. márc. 1. 15:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a barátaim már nem állnak szóba velem. Ő meg azzal jön hogy csak én voltam az igazi barátja, holott ő bántott a legtöbbet. Egszerűen nem hagyott lélegezni, még abban is próbált visszatartani hogy a fiúmmal találkozzak. Bár tény hogy mindenki szerint nagyon megváltoztam, sokkal bunkóbb lettem. A legrosszabb pedig az hogy észre se veszem magamon. Most már senkim nincsen,hisz a pasim szakított, a barátaim levegőnek néznek. A barátnőm meg most nagyon kedves velem, csak nem tudom hogy azért mert tényleg megváltozott, vagy csak megint azt szeretné hogy barátkozzak vele hogy megint kihasználjon. Félek hogy utóbbi lép érvénybe, amitől egy érzelmi roncs lettem. Már szinte nekem van lelkiismeret furdalásom amiért nem foglalkozom vele :( Egyébként ha valamikor kedves volt velem akkor, nagyon jól esett amiket mondott. Azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátja, és soha nem értette meg még így senki
2015. márc. 1. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor olvastam pont arra gondoltam hogy pszichopata.. Ha az, akkor valószínűleg élvezi hogy szenvedsz. Ki akar sajátítani a manipulatív kis k_rva.

Nem éri meg továbbra is barátkoznod vele, ha ilyen gonosz nem érdemel meg.

Elmondhatnád a régi barátaidnak hogy miket csinált és talán újra velük lehetsz. Vagy csak kerüld a csajt és legyél barátságosabb a többiekkel.

Egyébként miért csúfolta az osztály? Átláttak az álarcán vagy csak úgy kipécézték?

2015. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy átlátnak a szitán, mivel mindenki hazugnak nevez, amiért ezt állítom róla.
2015. márc. 3. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne osztályon kívül barátokat keresned, klubokban, szakkörökben, stb.. Kicsit hagyni kéne csillapodni a dolgokat, hanyagolni a pszicho csajszit. Egyedül lennél egy időre de a többiek nagyobb valószínűséggel nyitnának feléd idővel ha mostantól kerülnéd a lányt.
2015. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!