Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én nem vagyok gyökér...

Ha én nem vagyok gyökér alkat, csak valahogy bénázok, akkor egy béna, idegesítő személyiségű ember az, hogyan érezheti magát?

Figyelt kérdés

Volt egy osztálytársam akiről ha beszélgettem is vele, úgy éreztem, hogy mások majd furcsállnak, meg azt, hogy ez a gyerek kicsit gáz..persze volt benne tartás, szal nem sírt meg ilyenek, de sokszor lehurrogta az egész osztály, meg kiröhögte


Lehetne menő gyerek, mindenki lehetne, attól függetlenül, hogy nem néz ki menőn, még a legcsúnyább ember is lehet menő szerintem, de az ember mégis ragaszkodik a kiskorában tanult viselkedésformákhoz..


Ha az "emberekkel" úgy menne a duma, mint családon belül, barátokkal, testvérekkel akkor nem is tettem volna kérdést, sőt gyökérnek tartanám azt aki felteszi mivel nem is lennék empatikus valószínűleg..


Annyi olyan ember van aki nem menő viszont, egyszerűen normális és egyszerűen nem bénázik annyit mint én..pl ha feltesznek egy kérdést órán, akkor nem bénázik, hanem válaszol normálisan..ha csapatban kell kommunikálni, akkor nem pirul el mint én attól tartva hogy a mondat felénél már vajon arra gondol a többi, hogy baromság amit mond, hanem végig mondja, és megy a meló


az élet kemény, de én keményebb vagyok, mindig ezt mondogatom :D


22f



2015. okt. 2. 23:04
 1/1 anonim válasza:
Szerintem magad is tudod a választ a kérdésedre, merthogy benne van a válasz. Egyébként tènyleg érdekes, hogy egy társaságban miként reagálnak az emberek egymásra. Én valahogy sosem alkalmazkodtam olyan módon, hogy úgy viselkedjek, mint a többiek, csak azért hogy elfogadjanak és ne tartsanak bénának. Sőt, mindig védtem a többség által ledegradált embereket és ennek köszönhetően el is fogadták őket. Néha én is úgy éreztem mint te. De épp ezért kihúztam magam és igyekeztem mindenkivel a leghatározottabban, legòszintébben beszélni, hogy ne tűnjek bénának, gyengének. Idővel rajöttem, hogy mindenkinek vannak félelmei, gyenge pontjai és valamilyen szinten mindenki béna. De ez az iskolában a sok szerepjáték miatt nem látszik... itt sokan felveszik a menők szerepét, a hülyék szerepét, rockerek, emosok, punkok, p.csák, okosok, stréberek, ez mind csak egy szerep. Aki csak normális akar lenni, mint te vagy én, az kilóg a sorból, nem tartozik sehova. Idővel elmúlik majd, hogy ezen aggódsz és akkor nem fognak zavarni ezek a dolgok. Sajnos a világ ilyen, mert sokkal inkább elfogadják azokat az embereket, akiket könnyű besorolni valamilyen szerepbe... persze ez intelligencia kérdése is, valöszínűleg ezért is lógsz ki a sorból és nem érted miért viselkednek így.
2016. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!