Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Majka nem egy,...

Szerintetek Majka nem egy, idegesítő nagyképű gyökér?

Figyelt kérdés
MIndig mindenkivel magas lóról beszél, meg flegmázik közben nem tudom hogy mire. Folyton azt hangoztatja hogy ő a "gettó"ban nevelkedett. Jajj haggyál már ember ha az neki a gettó akkor én nem tudom hogy mi vagyok...
2013. júl. 5. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
is-is. magánéletben teljesen normális, főleg ha iszik is...:D de zenei munkásságát én sem teszem nagyra, hitelesre...az egy dolog, hogy Ózd nem egy olyan hely, ahol bárki szeretne lakni, de ő se azért került oda, ahol most van, mert a "gettóból" felkapaszkodott, hanem mert bement a vv-be, és híres lett...ugyanez a helyzet Young G-vel is...őt nem ismerem személyesen, de szerintem ő magánemberként is a nagy ember szerepében érzi magát...
2013. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lord Keri ***** válasza:
Én nem ismerem, csak azt az oldalát ami a médián keresztül átjön. Valószínűleg elég egós lehet ha egy olyan feleséget választ mint a Dundika. Konklúzió, én se nem kedvelem se nem utálom, de valamit biztos nagyon jól csinál, mert egyszerű senkiháziból megcsinálta a szerencséjét, függetlenül attól, hogy jó e az amit csinál vagy sem.
2013. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
manapság már könnyű senkiből valakinek lenni a médián keresztül. az az egyszerű magyarázat, hogy az emberek vevőek mások hülyeségére(illetve a többség ilyen).
2013. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy jófej vagy sem azt nem tudom, de az biztos, hogy nagyon ügyesen megcsinálta az életét.
2013. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Majka és young g is nagyon kedves jófej. Ismerem őket.
2015. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem csinált ő meg semmilyen szerencsét. De a médiában olyan embert kerestek, aki képviseli a legnagyobb magyar réteget. Igen, a húzom az igát, gyúrok, bebaszok oszt jártatom a pofám réteget, ami az intellektuális dolgokra nem vevő, csak a cirkuszra. Kilátszik az igazi személyisége itt ott, az indulatos ogre nagypofájú arcmozgása. El nem tudja takarni csak kozmetikázni.

A látszólagos kikupálódásáról meg annyit, hogy egy cigánygyerek is hirtelen normálisan kezd el viselkedni, amint erővel, "médiákkal" vagy pénzes emberrel találkozik... ennyi

Illetve a csatorna is biztos járatja orrba szájba viselkedés órákra, meg le-le csippantanak a fizuból ha túlzottan előjön belőle a prónyóság. Ami eleinte nem is lehetett nagy probléma, legalább a többi pronyó is képviseltetve érezte magát és felfigyelt rá.

Ha viselkedésre nem is látszik régi önmaga, szakítva látszik régi önmagához képest, morálisan még n

2016. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Találkoztam már vele fesztiválon

Dióhéjában egy nagyképű hülye gyerek

A munkásokkal nagyon lekezelő.

2 pofon után már nem volt nagy szája 😅

Az első után próbálta volna kinyitni a száját de gyorsan kapta a következőt és bőgés előtti állapotban ott hagytam

Persze aztán engem kirugtak de teljesen megérte 😊

2020. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!