Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha véletlen szakítanánk...

Ha véletlen szakítanánk visszaszokna a drogokra?

Figyelt kérdés
A barátommal két hete vagyok együtt,és tudtam hogy néha el csábul és hozzá nyúl bizonyos dolgokhoz.Azt mondta ,hogy szeretné lerakni,de ehhez az kell hogy mellette legyek mert akkor rám tud csak gondolni.Mondta,hogy gondolkozott és nem szeretne túladagolásban meghalni,esetleg egy autóbalesetben mikor a haverja úgy megzuhan hogy vezetni sem tud.Tudom,hogy semmi nem tart örökké,ha véletlen valamiért szakítunk esetleg 2-3 hónap múlva akkor szerintetek visszaszokik?
2015. okt. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki egy szakítás miatt visszatér a drogokhoz, az melletted is ugyanúgy visszaesik. Nem érdemes vele foglalkozni.
2015. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minek kezdesz kapcsolatba, ha eleve úgy állsz hozzá hogy semmi sem tart örökké? Ezért van annyi boldgtalan család és elvált ember, mert önző férgek és 2 gyerek után azt mondják, hgy "Meguntalak!" és "Jobb lesz a gyerekeknek is!". F***szfejek!

Kívánom hogy légy egyszer annyira szerelmes, hogy visszaessen az arcod és elgondolkozz az élet értelméről, majd hogy ne legyél ennyiyre felszínes és üres.


Jah egyébként a kérdésedre a válasz, hogy ha nincs benne annyi akaraterő, hogy letegye, akkor mindig drogos kis *öcs marad, aki a problémái elől a drogba menekül. Ez pedig gyenge jellemre utal. Vagy téged is beleránt. Két üres ember kiteljesedett szerelme lesz. Gratulálok!

2015. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!