Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért indul hátránnyal az aki...

Miért indul hátránnyal az aki kislányos külsővel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Hátrány mint:nincs annyi udvarlója,hivatalos ügyek intézésében lekezelőek vele,nehezebben kapják meg a kivívott elismerést.Olyanról beszélünk aki 18.életévét betöltötte még is inkább ilyen kislányos baba arca van: [link] Ez általában együtt jár a törékeny alkattal is. Szemben vannak ezek a lányok: [link] szép ez is,de ma elengedhetetlen a kontúrozott szemöldök meg ezeknél a lányoknál egy picit erősebb sportosabb testalkatról beszélünk.Meg vannak az erős kontúrok erős smink r.ibisebb megjelenés erről nem linkelnék.A lényeg az,hogy a fiúk általában az utolsó kettőt részesÍtik előnyben.Mit gondoltok erről?Miért nincs NŐ értéke az első típusú kislányos megjelenésnek?

2015. okt. 3. 10:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
(Pedig még alacsony se vagyok, meg nem öltözök gyerekesen.)
2015. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is hasonló cipőben járok, kislányosabb vagyok talán az átlagnál, törékeny, semmi smink és észrevettem, hogy talán emiatt lekezelőbbek velem, mert ki sem nézik belőlem, hogy nagy szám is tud lenni, mivel ártatlannak tartanak. Engem is nagyon idegesít, mert duplán kell harcolni azért, hogy az idősebbek részéről is meg legyen a kölcsönös tiszetlet, ami úgy gondolom, alap kellene, hogy legyen, mégis nehéz kivívnom, talán elsőre komolyan sem vesznek.

Sokat gondolkoztam, hogy lehetne ezen változtatni, de nem jutottam semmire. Illetve én is elgondolkodtam már rajta, hogy tegyem tönkre a külsőmet (szolárium, tetovált szemöldök, tonna smink) és legyek mű?

2015. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, a féltékenység az tényleg közrejátszik. Ha pl. én mint férfi olyan társaságban vagyok, ahol idősebbnek kinéző nők vannak és hirtelen jön egy nő aki fiatalabbnak néz ki, akkor látni lehet, hogy mindegyik idősebb nőnek máris villámokat szórnak a szemei. Kb. azonnal azt nézik, hogy megnéztem–e a fiatalabbnak kinéző nőt és vajon tetszik–e nekem. És sokszor úgy néznek rám ilyenkor, mint akit legszívesebben élve elégetnének kénes tűzben. :-)
2015. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ha meg bemegyek pl a dohányboltba hogy használjam a kávé gépet egyből ordít velem a nő hogy mit képelek én butus kislány,hogy bemertem menni.Hivatalos ügyeknél is hogy jöjjek vissza szülői meghatalmazással meg sem várva hogy reagáljak kéri a következőt,viszont nem válhat valakiből agresszív kismalac csak azért mert így bánnak vele."


Nem agresszív kismalacnak kell lenni, hanem ki kell állni magadért! Ki a pénisz az ügyintéző/eladó, hogy úgy bánjon veled, mint egy kutyával, csak azért mert fiatalnak nézel ki?! Ha nem tisztel téged, akkor viselje a következményeit! Hívom a főnökét! Aztán beszélgetek valami értelmesebb emberrel, nehogy már egy ügyintéző szórakozzon velem.

2015. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én már rég nem problémázok rajta, hogy fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok, inkább megtanultam ezt kihasználni és azóta sokkal boldogabb az életem. Volt már, hogy elmentem a húgommal ide–oda és mindenki a barátnőmnek nézte, mások meg a barátnőjükre mondják, hogy a tesójuk.
2015. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megértem azt,amikor egy korosodó 40 éves hölgy társaságában megjelenik egy 20 éves és mindenki rá féltékeny.De amikor találkozik például négy 20 éves lány és az egyikül 14-nek néz ki az igen is probléma.Akkor senki sem féltékeny arra a személyre aki fiatalabbnak néz ki(szerintem).
2015. okt. 3. 16:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező kommentje:

"Hivatalos ügyeknél is hogy jöjjek vissza szülői meghatalmazással meg sem várva hogy reagáljak kéri a következőt,viszont nem válhat valakiből agresszív kismalac csak azért mert így bánnak vele."


Ba. Szki, állj a sarkadra, ha egyszer elmúltál 18. Ha pisztoly tartanak valaki tarkójához, akkor pech, de minden szituból ki lehet hozni a lehető legjobbat - ami valamikor alig valamicske lehetőség, de sokszor elég sokat ki lehet hozni.


Elküld a Csába az ügyintéző? Csapj az asztalra! Élj a jogaidal.


Plusz javaslom nézni a dolgok pozitív oldalát IS. Örülj a szépségednek, és élj vele.


Érdekes különben, hogy miközben meg van benned az "agresszív kismalac", ahogy látom komentjeidet, a való életben kisnyuszi akarsz lenni. Holott láthatólag van képességed kiállni önmagadért. Akkor nosza! Persze oltogathatod a válaszolókat, de avval nem oldod meg a kérdésedben megfogalmazott problémádat.

2015. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!